• Иван Турицов извърши грубо нарушение и получи жълт картон.

66'
  • Ангел Грънчов получи жълт картон.

63'
  • Филип Лесняк видя празното пространство и опита удар от дистанция, който се отклони от десния страничен стълб, но после рикошира в тялото на Иван Дюлгеров и влетя във вратата на ЦСКА.

59'
  • Антонио Вутов отстъпи мястото си на Радослав Димитров.

58'
  • Тибо Вион получи висока топка и успя да овладее, като веднага опита удар от много трудна позиция, но Величков внимаваше и успя да улови.

56'
  • Това бе всичко от Станислав Шопов, който отстъпи мястото си на Джейсън Локило.

47'
  • Матиас Фаетон замени Тобиас Хайнц.

47'
  • Тибо Вион извърши нарушение, за което получи жълт картон.

47'
  • Саиней Санянг вече не е терена, там е Иван Турицов.

46'
  • Олаус Скаршем бе заменен от Браян Кордоба.

46'
  • Втората част вече започна!

46'
  • Това бе всичко за първата част

45+2'
  • Па Конате получи жълт картон.

43'
  • Спартак Варна организира бърза контраатака, която започна от вратаря Мартин Величков със силен пас напред, а Ивей Ромееш показа добър дрибъл и техника, след което намери по чудесен начин Ахмед Ахмедов, който този път бе безкомпромисен с левия си крак и завърши във вратата на ЦСКА, за да удвои резултата.

39'
  • За пореден път защитата на ЦСКА не внимаваше и Ахмед Ахмедов бе очи в очи с Дюлгеров, но ударът на нападателя се отби от напречната греда.

26'
  • Ахмед Ахмедов бе феноменално изведен от Антонио Вутов и опита да прехвърля технично вратаря на ЦСКА, но Дюлгеров внимаваше и успя да спаси. Последва удар на друг футболист на "соколите", но стражът на "червените" отново впечатли с намесата си.

21'
  • Спартак Варна изпълни по чудесен начин корнер, като Александър Цветков на втора греда игра с глава и отклони към Ахмед Ахмедов, който технично завърши във вратата на ЦСКА и този път Дюлгеров не успя да се намеси.

14'
  • Ахмед Ахмедов отново бе намерен зад противниковата защита, а Християн Петров закъсня да покрие съперника, като нападателят не губи време, за да шутира към вратата, но стражът на ЦСКА изби в корнер.

13'
  • Спартак Варна създаде първата по-интересна ситуация в мача. Ахмед Ахмедов получи добра топка и се завъртя по чудесен начин, преди да отправи силен удар, който бе спасен от Иван Дюлгеров.