• Жълт картон и за Анатолий Господинов от Арда за реплика срещу съдията

90+1'
  • Жълт картон за халфа на домакините Кристиан Илич

89'
  • Чудесно спасяване на Анатолий Господинов! Резервата Матео Петрашило изненада със страховит удар от над 25 метра, но вратарят на Арда внимаваше и изби.

87'
  • Жълт картон и за Александър Цветков от варненския тим

80'
  • Страхотно спасяване на Мартин Величков! Пред резервата на Арда - Стефан Статев се откри отличен шанс, но вратарят на Спартак показа завиден рефлекс и изби в корнер.

79'
  • Принудителна смяна за "соколите" - на мястото на контузения Йоан Бауренски в игра вече е 19-годишният хърватин Матео Петрашило

78'
  • Смяна и в Арда - излиза Иван Тилев, влиза Стефан Статев

76'
  • Медицинска помощ получава халфът на домакините Йоан Бауренски

76'
  • Още една промяна за домакините - напуска Па Конате, за да влезе Виктор Митев

69'
  • Смяна в Спартак Варна - Бернардо Коуто заменя Антонио Вутов

69'
  • Смяна в Спартак Варна - Франк Риволие влиза, Ахмед Ахмедов излиза

69'
  • Нападателят на Арда - Чинонсо Офор бе изведен на добра позиция от Иван Тилев в наказателното поле, а ударът му по диагонала мина под тялото на Мартин Величков, но излезе в корнер.

67'
  • Пропуск и за Арда! Този път сгреши вратарят на "соколите" Мартин Величков, но Станислав Иванов не успя да се възползва от подаръка.

57'
  • Пропуск на Спартак Варна! Вратарят на гостите Анатолий Господинов сгреши при изнасянето на топката и подари топката на Филип Лесняк, който обаче не успя да намери опразнената врата.

55'
  • Жълт картон за голмайстора на Спартак - Антонио Вутов за оспорване на съдийско решение

54'
  • Другата промяна за гостите и появата в игра на Джелал Хюсеинов вместо Йозгюр Аксака

46'
  • Две смени за Арда - първата е Густаво Каскардо на мястото на Илкер Будинов

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+4'
  • Жълт картон и за Димитър Велковски от Арда за претенции срещу съдийското решение - искаше Бауренски да бъде изгонен за нарушението срещу съотборника му Станислав Иванов

42'
  • Жълт картон за изключително грубо влизане на Йоан Бауренски в краката на Станислав Иванов

41'
  • Жълт картон за Илкер Будинов от Спартак Варна за спъване отзад на Па Конате

38'
  • Жълт картон и за левия халф-бек на домакините Па Конате, който не сдържа нервите си и поиска обяснение от Будинов.

38'
  • Пропуск и за Арда! Борислав Цонев получи топката пред наказателното поле, но и неговият изстрел не намери очертанията на вратата на Мартин Величков.

33'
  • Пропуск на домакините! Ахмедов получи топката с гръб към вратата и я върна към Кристиан Илич пред наказателното поле, който стреля веднага, но неточно.

30'
  • Претенции за дузпа от страна на гостите за задържане на Чинонсо Офор в наказателното поле

27'
  • Шут на Кристиан Илич е блокиран от бранител на Арда

26'
  • Гооол! Антонио Вутов откри резултата - 1:0 за Спартак Варна! Дълго подаване намери Ивей Ромееш дълбоко вдясно в половината на Арда и на ръба на засадата. Той пусна успоредно подаване, което бе пропуснато от Кристиан Илич за Антонио Вутов. Бившият футболист на Левски и ЦСКА 1948 с изключително прецизен удар извън наказателното поле прати топката в долния ляв ъгъл на Господинов.

10'
  • Първи жълт картон в мача - получи го Тонислав Йорданов от гостите за грубо влизане в краката на Йоан Бауренски

7'
  • Секунди след първия съдийски сигнал пробив отдясно на Ивей Ромееш бе продължен с центриране по земя, което създаде напрежение сред домакините, но в крайна сметка Господинов улови топката.