• Мирослав Будинов заменя Гади.

89+4'
  • Лъчезар Йорданов заменя Витанов.

86+4'
  • Юго Жан-Паскал Кононго получава жълт картон и ще пропусне следващия мач на Черно море. Причината е, че варненци протестираха за засада при гола на софиянци.

82'
  • Септември прави пълен обрат срешу Черно море - 2:1. Крис Гади проби отляво, след което центрира към Иван Тилев, който бе малко зад точката за дузпата. Той успя да комбинира с Ишмаел Байду, в когото топката се отби и влезе в десния ъгъл на Макенджиев, който въпреки усилията си не можа да спаси. Играчите на Черно море имаха претенции, че е имало засада в тази ситуация, но телвизионните повторения показаха, че отсъждането е било коректно.

82'
  • Жоржиньо центрира много прецизно отляво и буквално сервира топката на главата на Ради Василев. Последният се бе извисил над всички, а малко не стигна на удара му, за да се оплете топката в мрежата на Георгиев.

80'
  • Страхотна възможност се разкри пред гостите. Георги Илиев проби отляво, след това изчака малко и пусна към Васил Панайтов, който бе на чиста позиция, но не успя да нанесе достатъчно точен удар.

74'
  • Радослав Василев заменя Фенуш, който получи травма.

74'
  • Между Фенуш реализира, но попадението не бе зачетено заради засада.

72'
  • Дани Кики заменя Ндонгала.

69'
  • Септември изравнява резултата срещу Черно море - 1:1. Борис Галчев изпълни фаул по земя, и така изненада съперника си, пращайки топката в долния ляв ъгъл на Благой Макенджиев.

65'
  • Фабиано Алвеш е заменен от Иван Тилев.

64'
  • Мирослав Енчев получава жълт картон.

64'
  • Чандъров стреля, но Македнжиев изби в корнер.

57'
  • Здравко Димитров заменя Георги Русев.

55'
  • Гол за Черно море - 1:0. Опитният Георги Илиев се възползва от грешка в отбраната на съперника, открадна топката от дебютиращия 18-годишен Иван Арсов, и подаде надясно на опазнената вратата към Жоржиньо, който се разписа.

55'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+1'
  • Виктор Генев получава жълт картон в мача.

44+1'
  • Мехди Фенуш нахлу в пеналта на домакините отляво, шутира, но се получи рикошет. В последствие Янко Георгиев излезе и улови.

44'
  • Асен Чандъров овладя на дъгата на пеналта и мигновено стреля. Топката обаче прелетя покрай левия стълб на Макенджиев.

41'
  • Иван Стоянов получава жълт картон.

36'
  • Националният селекционер Петър Хубчев е на Националния стадион и наблюдава мача между Септември и Черно море.

• Удар на Байду, но право в ръцете на Макенджиев.

25'
  • Страхотен изстрел на Виктор Генев от над 30 метра, премина на малко покрай вратата.

24'
  • Макенджиев получава медицинска помощ.

13'
  • Фаул за Септември. Борис Галчев изпълни, но топката бе избита в корнер. След изпълнението на ъгловия удар, топката бе изчистена.

10'
  • Аристот Ндонгала получи в пеналта и отправи удар по земя, който попадна право в ръцете на Янко Георгиев.

6'
  • Фаул за Септември. Борис Галчев си заложи отляво и изпълни, но топката се отби в стената и излезе в корнер. След неговто изпълнение играта бе изнесена в предни позиции.