0 : 1

• 90+2’ Тома Ушагелов
  • Край на мача!

90+5'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Влезлият преди броени секунди Тома Ушагелов вкара първия си гол в елита на България, след като засече центриране отляво на Мирослав Будинов и с левия крак отблизо матира Костов - 1:0 за гостите.

90+2'
  • Смяна в Царско село - влиза Тома Ушагелов, излиза Минчев.

89'
  • Даниел Генов можеже да поведе домакините напред, но добра намеса на Пласид предовтрати гола за домакините.

83'
  • След центриране от корнер се получи рикошет в наказателното поле на домакините. Топката отиде в Мирослав Будинов, който стреля от малък ъгъл, но встрани от очертанията на вратата, пазена от Костов.

81'
  • Смяна за "царете" - влиза Ивайло Иванов, излиза Мечев.

73'
  • Жълт картон за Георги Минчев.

72'
  • Мощен шут на Петър Атанасов профуча встрани от вратата на Пласид.

72'
  • Много спорна ситуация. Симеон Мечев влезе грубо в краката на Даниел Генов пред очите на Георги Кабаков, но реферът от Пловдив прецени да не показва втори жълт картон за халфа на гостите.

70'
  • Смяна в Ботев - влиза Доминик Янков, излиза Н'Диайе.

69'
  • Смяна в Ботев - влиза Атанас Зехиров, излиза Васев.

68'
  • 60 секунди отнеха на Дилан Бахамбула да си изкара жълт картон.

67'
  • Смяна в Царско село - Антонио Георгиев излиза, за да влезе Дилан Бахамбула. Стана ясно, че първият е със счупен нос.

66'
  • Спасяване на Пласид след мощен удар на Даниел Генов!

53'
  • Жълт картон за Уесли Ната.

50'
  • Смяна за Ботев Вр - излиа Уелингтон Брито да Силва, влиза Даниел Генов.

46'
  • Край на първото полувреме - резултатът е 0:0.

45'
  • Жълт картон за Симеон Мечев.

40'
  • Костов направи добро спасяване, след като Леонардо Фиораванти стреля през купа от играчи в наказателното поле на Ботев, но стражът на врачани с хубав рефлекс изби встрани.

39'
  • Удар с глава в аут на Георги Минчев.

36'
  • Страшен удар на Симеон Мечев от средна дистанция. Топката се отби в напречната греда на Краси Костов, след което намери и главата на вратаря, но за негов късмет кълбото излезе в ъглов удар, а не влетя във вратата му.