• Жълт картон за Спас Георгиев от Пирин

90+1'
  • Поредна промяна в състава на домакините - Митко Панов влиза вместо Красимир Тодоров

90'
  • Малшанс за Петър Занев, който напуска терена с кръв по ръката, след като Браян Переа го настъпи с бутоните. След намеса на лекарския щаб той се завърна и доигра оставащите минути.

90'
  • Промяна в тима на гостите - голмайсторът Манолев напуска, за да влезе Бенгюзев

89'
  • Смяна в Пирин - Христофор Хубчев влиза, Красимир Станоев излиза

89'
  • Капитанът на Ботев Враца Юлиан Ненов опита шут от дистанция, който обаче бе твърде лек и не затрудни вратаря Янко Георгиев

84'
  • Още една промяна в състава на домакините - Преслав Йорданов заема мястото на Станислав Костов

75'
  • Официално предупреждение и за Чавдар Ивайлов от Ботев Враца

73'
  • Жълт картон и за нападателя на Ботев Враца Браян Переа, който бутна Дяков

73'
  • Капитанът на Пирин Светослав Дяков получи жълт картон за разправията с Тодоров

73'
  • Жълт картон за халфа на Ботев Враца - Красимир Тодоров

73'
  • Искри припламнаха на терена в 72-ата минута след  единоборство между капитана на Пирин Светослав Дяков и Красимир Тодоров. В разправията се включиха и други футболисти, а реферът Никола Попов охлади страстите с четири жълти картона.

72'
  • Промяна и в Ботев Враца - Теодор Георгиев отстъпва мястото си на Мохамед Бентахар

71'
  • Първа смяна в Пирин - излиза Карачанаков, влиза Ивано Тасев

67'
  • Още един жълт картон в мача - получи го десният бек на Ботев Враца - Валери Христов за грубо влизане в краката на Светослав Дяков

66'
  • Капитанът на Пирин Николай Бодуров е над всички след центриране от корнер на Карачаков, но ударът му с глава минава покрай десния стълб на вратата на Христо Георгиев

55'
  • Домакините искат дузпа, след като Браян Переа падна при единоборство във въздуха с Николай Бодуров. Съдията Никола Попов дава знак играта да продължи, а решението му е подкрепено и от ВАР.

51'
  • Добро центриране на левия бек на врачани Мартин Николов е уловено без проблем от стража Янко Георгиев

50'
  • Начало на второто полувреме на ст. "Христо Ботев" във Враца

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Първи жълт картон в двубоя - получи го халфът на Ботев Враца Теодор Георгиев, след като спъна отзад Спас Георгиев

42'
  • Навременно излизане на стража на Пирин Янко Георгиев носи спокойствие за съотборниците му след центриране на Чавдар Ивайлов от пряк свободен удар

37'
  • Антон Карачанаков има нужда от медицинска помощ след доста твърдо единоборство с десния защитник на Ботев Враца Диего Фераресо

34'
  • Гоооол! Станислав Манолев извежда Пирин напред в резултата с фамозен удар извън наказателното поле. Станислав Костов умело задържа топката на десния фланг и върна към Манолев, който напредна, нагласи си топката и с топовен параболичен шут матира Христо Георгиев - 0:1.

20'
  • Хубаво центриране на Карачанаков от ъглов удар беше засечено с глава от Стилиян Николов, но топката мина над вратата на домакините

9'
  • Халфът на домакините Красимир Тодоров отправи страхотен шут с левия крак извън наказателното поле, който обаче бе отразен от Янко Георгиев.

4'
  • Разсеяна игра на Спас Георгиев позволи на Виктор Василев да измъкне топката на аутлинията, но центрирането му бе уловено от вратаря на Пирин Янко Георгиев.