• 40’ Радослав Кирилов
  • 51’ (д) Димитър Рангелов
  • Последен съдийски сигнал! Това бе всичко от калния стадион "Христо Ботев"!

90+5'
  • Ертан Томбак замени Димитър Рангелов, който не бързаше да напусне терена в последните секунди на мача.

90+2'
  • Предупреждението за Кабов не закъсня.

90+1'
  • А Атанас Кабов замени голмайстора Радослав Кирилов.

90+1'
  • Двойна смяна за Славия! Калоян Кръстев влезе на мястото на Емил Стоев, който сякаш изпитваше известни затруднения да продължи мача.

89'
  • Димитър Рангелов също записа името си сред футболистите с предупреждение в срещата.

88'
  • Смяна в редиците на домакините! Даниел Гаджев отстъпи мястото си на Педро Лагоа.

87'
  • Напрежение! Домакините имаха претенции за дузпа, но нарушението срещу Юлиан Ненов бе извън наказателното поле и врачани получиха само свободен удар, от който не произлезе нищо опасно за Вуцов.

85'
  • Валери Домовчийски влезе на мястото на Том.

76'
  • Венцислав Бенгюзов замени Филип Кръстев, който изигра предпоследния си мач с екипа на Славия.

68'
  • Какъв шанс! Гостите можеха да увеличат преднината си, но калният терен спаси домакините. Радослав Кирилов отправи мощен шут, отразен от Костов, а след това добавката на Янис Карабельов се спря в калта, на сантиметри пред голлинията.

67'
  • Предупреждение получи и Радослав Кирилов.

66'
  • Страстите на стадион "Христо Ботев" се нажежиха и това доведе до жълт картон за Даниел Гаджев.

66'
  • ГОООООООООЛ!!! След час игра Венцислав Керчев върна интригата във Враца. Бранителят се завъртя елегантно в наказателното поле и с мощен удар разпечата вратата на Вуцов.

65'
  • Петър Атанасов отстъпи мястото си на Юлиан Ненов.

64'
  • Владислав Узунов получи официално предупреждение.

62'
  • Андреа Христов също бе наказан с жълт картон.

52'
  • ГООООООООЛ!!! Гостите удвоиха аванса си след точен удар на Димитър Рангелов от дузпа. Гостите центрираха от статично положение, а Андреа Христов бе съборен в наказателното поле от Венцислав Керчев. Ситуацията обаче остана изключително дискусионна, тъй като при центрирането младежкият ни национал бе в положение на засада, което остана невидимо за страничния съдия.

51'
  • Христо Златински получи жълт картон.

50'
  • Опасност! Домакините стартираха активно и само 30 секунди след подновяването на играта Петър Атанасов стреля към вратата на Вуцов, но ударът му не затрудни младия страж.

46'
  • В края на първата част Димитър Буров се контузи, което наложи втората част да започне Владислав Узунов.

46'
  • Начало на второ полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Емил Стоев побърза да удвои резултата, но опитите му бяха осуетени от Красимир Костов, който отрази.

43'
  • ГОООООООЛ!!! Даниел Генов засече центрирането на "белите" от корнер, но топката се озова в краката на Радослав Кирилов, който с мощен изстрел изпрати кълбото във вратата на Костов и изведе своите напред.

40'
  • Мартин Костадинов получи първото официално предупреждение в срещата.

38'
  • Петър Патев се възползва от оставеното му свободно пространство и подаде към Емил Стоев, но Венцислав Керчев пресече паса.

35'
  • Шанс! Врачани отговориха моментално, но мощният прехвърлящ шут на Даниел Генов премина над вратата на Вуцов.

29'
  • Удар! Радослав Кирилов стреля, но шутът му бе твърде лек и не затрудни Красимир Костов.

28'
  • Филип Антовски опита да премине през Христо Василев и Даниел Гаджев, но със задружни усилия двамата футболисти на Ботев Враца спряха рано-рано устрема на северномакедонеца.

27'
  • Възможност! Емил Стоев напредна в наказателното поле и точно преди да застане очи в очи с Костов, Димитър Буров се намеси и запази нулевото равенство в мача.

22'
  • Илия Миланов засече центриране от корнер, но ударът му с глава бе блокиран от северномакедонският национал Филип Антовски.

12'
  • Шанс! Врачани отвърнаха със страхотен пас на Петър Атанасов зад гърба на защитата, който изпрати топката към Том. Бразилецът стреля, но младият страж на Славия - Светослав Вуцов, опази вратата си от ранно попадение.

6'
  • Радослав Кирилов изпълни ъглов удар, но центрирането му не успя да достигне до негов съотборник и не произлезе нищо.