1 : 0

• 60’ Даниел Генов
  • Край на мача!

90+3'
  • Шанс! Бранителят Давид Кики от гостите опита акробатичен удар след ъглов удар, но право в ръцете на Дамянов.

89'
  • Иван Михов опита да изведе Стефан Каменов зад отбраната на Ботев Враца, но Дамянов излезе и улови.

88'
  • Дориан Бабунски стреля, но опитът му бе твърде неточен, за да уцели вратата.

86'
  • Смяна в Монтана - влиза Стефан Каменов, излиза Айтов.

85'
  • Жълт картон за Дамян Дамянов.

82'
  • Смяна в Ботев Вр - влиза Димитър Буров, излиза Генов.

81'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски, който бави времето на няколко пъти.

79'
  • Шанс! Даниел Генов бе изведен зад отбраната на Монтана вляво на наказателното поле по изключително техничен начин с пета от Домовчийски, но ударът на голмайстора бе отразен от стража на Монтана.

75'
  • Шут! Даниел Генов овладя топката в наказателното поле на Монтана и върна назад за Ненов. Резервата отправи топовен удар с десния крак, но за щастие на Макенджиев топката отлетя встрани от вратата му - аут.

72'
  • Смяна в Монтана - влиза Йордан Йорданов, излиза Георгиев.

65'
  • Смяна в Ботев Вр - влиза Аласан Н Диайе, излиза Колев.

65'
  • Жълт картон за Стефан Цонков от Монтана.

64'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините откриха резултата, а точен бе Даниел Генов. Юлиан Ненов продължи с добрите си изяви след появата си на терена, а Кики изби с глава право на краката на Генов. Той отправи добър удар, който влетя в мрежата на Макенджиев. Стражът имаше претенции за редовността му, тъй като Самир Аясс бе в засада и беше пред стража на монтанчани, но голът бе оставен - 1:0 за Ботев Вр.

60'
  • Влезлият преди минута Юлиан Ненов изскочи на голова позиция, останал сам срещу вратаря и стреля, но топката срещна напречната греда.

57'
  • Смяна в Ботев Вр - влиза Юлиан Ненов, излиза Петър Атанасов.

55'
  • Пропуск! Монтана стигна до атака, в която присъстваха четирима футболисти за гостите, а бранителите за Ботев Враца - двама. Сергей Георгиев искаше да изведе вляво на наказателното поле на домакините Кики, но му даде кошмарен пас, а ударът на Кики бе блокиран от Венцислав Керчев.

53'
  • Шанс! Ботев Враца започна по-амбицирано втората част, а Петър Атанасов бе изведен прекрасно зад отбраната на Монтана. Звездата на "зелените" опита да свие вдясно за Бабунски, но вратарят Макенджиев излезе и пресече паса на Атанасов, за да предотврати сигурен гол за домакините.

50'
  • Смяна в Ботев Вр - влиза Валери Домовчийски, излиза Гаджев.

• Смяна в Ботев Вр - влиза Костадин Ничев, излиза Миланов.

• Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+2'
  • Шанс! Абсолютно необезспокояван Давид Кики о Монтана отправи удар с глава след центриране от фаул, но безкрайно неточен - аут.

45+2'
  • Втори жълт картон за Тони Тасев - червен, който реагира остро към рефера Железов, след като играчът на Монтана имаше претенции за дузпа на сметката на своя тим. Малко след това той опита да удари с глава Даниел Гаджев и това стигна да бъде изгонен.

39'
  • Жълт картон за Тони Тасев.

39'
  • Шанс! Домакините стигнаха до още една добра ситуация. Даниел Генов получи вляво и подаде към Дориан Бабунски, който трябваше да завърши, ала със сетни сили Башлиев с крак изби в ъглов удар и спаси отбора си.

32'
  • Удар! Първата възможност за врачани бе на сметката на Дориан Бабунски. Нападателят се измъкна от Давид Кики и шутира със сила по диагонала, но и доста неточно.

24'
  • Жълт картон за Илия Миланов, който влезе брутално в корема на Росен Кръстев.

21'
  • Жълт картон за Атанас Зехиров.

19'
  • Претенции за дузпа от Монтана. Николай Минков посрещна летяща топка и опита удар, но тя спря в лявата ръка на Самир Аясс. Полузащитникът обаче беше прекалено близо, за да даде основание на рефера Железов да отсъди нарушение.

18'
  • Удар! Монтана стигна до много добра ситуация за гол. Сергей Георгиев даде през средата топката за Тони Тасев. Той се освободи от опеката на врачански бранител и стреля, но ударът му бе блокиран. Топката отиде вляво за Георгиев, който завърши, но Дамянов се намеси и отрази удара му.

15'
  • Жълт картон за Владимир Айтов.

10'
  • В първите няколко минути гостите от Монтана изглеждаха по-активни, докато Ботев Враца сякаш беше доволен от това да прибере играта в своята половина. Все пак до сериозни опасности пред вратата на Дамян Дамянов не се стигаше.

• Първи удар в мача. Той бе отправен от Тони Тасев, но прекалено слаб, за да затрудни Дамянов.