• 41’ (д) Кирил Десподов
  • 90+2’ Каули Оливейра Соуза
  • Край на мача!

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! "Орлите" вкараха четвърти гол, след като Текпетей комбинира с Тисера, а той намери изкачащия Каули, който не сбърка - 4:0.

90+2'
  • Шанс! Клери Сербер получи пас назад от Жан Пиер, но ударът на първия беше доста неточен - аут.

88'
  • Шут на Мануел Шоу отлетя встрани.

86'
  • Шанс! От свободен удар врачани опитаха да поразят гостуващата врата, но ударът на Браян Мендоса беше уловен от Падт.

85'
  • Дванадесет минути преди края Ботев вкара гол в срещата чрез Клери Сербер, но той беше отменен поради засада в хода на атаката на врачани.

78'
  • Смяна при гостите - влиза Бернард Текпетей, излиза Рик.

76'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Игор Тиаго, излиза Нонато.

76'
  • Жълт картон за Диего Фераресо.

70'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Каули Оливейра Соуза, излиза Десподов.

60'
  • Смяна при "орлите" - влиза Кафумана Мануел Шоу, излиза Йорданов.

59'
  • Жълт картон за Йохан Валбуена след фаул срещу Нонато.

52'
  • Смяна на почивката - влиза Аслак Фон Витри, излиза Недялков за Лудогорец.

46+6'
  • Смяна при Ботев - влиза Валбуена, излиза Монтоя.

• Смяна при домакините - влиза Антонио Георгиев, излиза Ивайлов.

• Смяна във Враца - влиза ​Браян Мендоса, излиза Атанасов.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+6'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Десподов се нагърби с изпълнението и беше точен за 3:0.

41'
  • Дузпа за Лудогорец! Меси фаулира Десподов в наказателното поле и не остави шанс на арбитъра да даде друго, освен дузпа за "орлите".

40'
  • Жълт картон за Иван Йорданов.

38'
  • Шанс! Кирил Десподов пусна пас към Матиас Тисера в наказателното поле на Ботев, а нападателят отправи удар, но Костов с крак спаси.

33'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите създадоха отлично нападение, като Рик Джонатан подаде вдясно за Кирил Десподов. Крилото овладя в наказателното поле и пусна успореден пас към Тисера, който трябваше да бъде блокиран от врачански бранител, но аржентинецът прати топката в домакинската врата.

26'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! В 18-ата минута "орлите" откриха резултата, след като Рик Джонатан намери Кирил Десподов в наказателното поле. Фланговият футболист нанесе удар с външната част на десния си крак през бранител на врачани, за да вкара топката красиво във вратата на Костов - 0:1 за Лудогорец.

18'
  • Жълт картон за Мартин Атанасов.

16'
  • Уау! Лудогорец наложи натиск и в осмата минута като по чудо не откри резултата. Десподов центрира от ъглов удар на първа греда, а там Недялков продължи назад за Матиас Тисера, който беше длъжен да отбележи в опразнената врата, но ударът на аржентинеца някак отиде аут.

8'
  • Червен картон за Ботев Враца! Мартин Кавдански фаулира изключително тежко Спас Делев, след като настъпи Спас Делев зловещо в глезена и реферът Давидов след ВАР прецени да изгони бранителя на домакините.