FT

0 : 1

• 27’ Георги Минчев
  • Край на мача! Гостите се поздравяват с 3 доста трудно извоювани точки насред Враца!

90+5'
  • Нова смяна за домакините - Кенан Муслимович заменя Георги Минчев.

90+1'
  • Пропуск от дузпата за Ботев Враца! Домакините получиха страхотен шанс да изравнят, след като Даниел Генов беше повален в наказателното поле от Кристиан Гомис. Зад топката застана Валери Домовчийски, но стрелецът дори не успя да уцели вратата.

85'
  • Жълт картон и за Мартин Луков.

77'
  • Нов шанс за домакините! След продължителна атака Аласан Н'Диайе опита мерника си от 20-на метра, но Мартин Луков успя да отрази.

71'
  • Огромен шанс за домакините! Секудни след появата си на терена Валери Домовчийски се оказа на броени метри пред вратата след ъглов удар, но изстрелът му мина над вратата на Мартин Луков.

67'
  • Валери Домовичийски заменя Петър Атанасов.

67'
  • Двойна смяна за врачани. Владислав Узунов заменя Том.

65'
  • Жълт картон и за Кристиян Илич.

63'
  • Лукас Масоеро опита акробатичен удар, тип задна ножица, който обаче попадна страни от вратата на Костов.

62'
  • Жълт картон получава и Аласан Н'Диайе от състава на домакините.

60'
  • Аласан Н'Диайе опита удар от над 25 метра, но топката прелетя доста над вратата на Мартин Луков.

57'
  • Гостите организираха бързо нападание, което завърши с блокиран удар на Бирсент Карагарен.

49'
  • Смяна на полувремето за Антони Здравков - Юлиан Ненов заменя Даниел Гаджев.

47'
  • Начало на втората част!

45+1'
  • Край на първото полувреме, Локо Пд се оттегля с аванс от 1:0!

45+1'
  • Жълт картон и за Бирсент Карагарен от състава на гостите.

45'
  • Нов момент на напрежение! След изчистване на ъглов удар пред вратата на Ботев Враца, Момчил Цветанов намери топката от воле, но Красимир Костов спаси. Минута по-късно Кристиян Илич отправи удар, но стражът отново се намеси подобаващо.

35'
  • Огромен късмет за домакините! След сериозно неразбирателство между Аласан Н'Диайе и Костов, бранителят превхръли своя страж, но Костов все пак успя да възстанови позицията си и да спре сигурен автогол.

30'
  • Гостите поведоха! След много продължителна атака на Локомотив Пд, топката стигна в краката на Димитър Илиев отдясно, който центрира по страхотен начин на главата на Георги Минчев, а таранът не остави шансове на Красимир Костов след мощен удар с глава.

27'
  • Нова порция претенции за дузпа от лагера на Ботев! След извеждащ пас на Том към Даниел Генов, нападателят беше съборен след намеса на Диниш Алмейда и цялата резервна скамейка на домакините скочиха с претенции.

21'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев от състава на домакините.

19'
  • Христо Златински опита късмета си от пряк свободен удар от около 20 метра, но Мартин Луков спаси в вещина.

11'
  • Претенции за дузпа от страна на домакините, след като Мартин Костадинов напредна отляво и влезе в наказателното поле, но беше спрян от Бирсент Карагарен, като при повторенията останаха съмнения дали е имало непозволен контакт между двамата.

8'
  • Нов огромен шанс за "смърфовете"! След бърза контратаака Кристиян Илич намери Димитър Илиев, който с прострелно центриране намери крака на Момчил Цветанов на задната греда, но крилото някак пропусна от броени метри.

6'
  • Голям шанс за гостите! След индивидуален пробив на Бирсент Карагарен, крилото подаде остро и топката стигна до Парвзи Умарбаев, който с удар от движение за малко не уцели вратата на Красимир Костов.