• Промяна и в Ботев Враца - героят Дориан Бабунски отстъпва мястото си на 19-годишния Георги Николов

69'
  • Втора смяна в Левски - Патрик-Габриел Галчев заема мястото на Ивайло Найденов

67'
  • 2:0 за Ботев Враца! Автор на попадението е Дориан Бабунски от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу него от Георги Александров.

58'
  • Хубава атака на Мартин Петков завършва с центриране към Марин Петков, който с глава се опита да изненада вратаря Костов, но без успех

57'
  • Промяна и в тима на Левски - Борислав Цонев излиза, влиза Андриан Краев

47'
  • Първа смяна и тя е в състава на домакините - Юлиан Ненов влиза на мястото на Мирослав Маринов

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част във Враца

45+4'
  • Пропуск на Борислав Цонев от дузпа! Вратарят Красимир Костов спаси удара на халфа на Левски от бялата точка с чудесен плонж.

41'
  • Реферът Станимир Тренчев е приканен да разгледа ситуация в наказателното поле на домакините и отсъжда дузпа за Левски за удар с лакът на Мартин Николов срещу Здравко Димитров.

38'
  • Халфът на Левски Марин Петков е предупреден официално за нарушение срещу Виктор Василев

35'
  • Жълт картон и за още един играч на Ботев Враца - Виктор Василев, който фаулира Мартин Петков

33'
  • Поредна грешка в защитата на Левски - този път Шелис подава топката на Мирослав Маринов в половината на "сините" и халфът на врачани напредна и отправи хубав удар по земя, който бе избит от  Михайлов

32'
  • Първи жълт картон в мача и той е за Мирослав Маринов! Халфът на Ботев Враца ритна Здравко Димитров край аутлинията и това не остана незабелязано от рефера Станимир Тренчев.

25'
  • Гол на Билал Бари във вратата на домакините е отменен заради засада. Той засече с глава центриране на Борислав Цонев от фаул, но ясно се видя, че е зад последния човек в отбраната на Ботев Враца.

21'
  • Вратарят Николай Михайлов боксира неумело топката в тялото на Сержиньо и само бавната реакция на халфа на врачани спаси "сините" от ново попадение

18'
  • Футболистите на Левски са видимо претеснени от гола, не успяват да изнесат играта в половината на домакините

18'
  • Гооол! Дориан Бабунски хвърля в екстаз феновете на домакините с прекрасен гол. Той засече центриране на Валери Христов отдясно, надигравайки във въздуха Ивайло Найденов.