• Четири добавени минути.

90+1'
  • Директен червен картон за Сонко Сундберг! Бранителят настъпи по главата Маринов от врачани.

88'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" отбелязаха втори гол в срещата, след като Уелтън беше изведен вляво. Той даде пас, който върна назад Ивелин Попов, но Попето даде пас вдясно за Илия Стефанов, който отблизо порази противниковата врата.

83'
  • Удар! Жереми Петрис шутира силно отдясно, но право в ръцете на Костов.

80'
  • Смяна в Левски - влиза - Ивелин Попов, излиза Миланов.

72'
  • Удар! Диего Фераресо отправи изключително силен удар посока "синята" врата, но неточен.

67'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Мирослав Маринов, излиза Христов.

64'
  • Смяна в Левски - влиза Илиян Стефанов, излиза Бари.

62'
  • Вратарят на Ботев спаси отбора си в ситуация, при която първо отрази удар на Кръстев, а след това се справи и с последвалата добавка на Уелтът.

52'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+1'
  • Удар! Георги Миланов стреля с глава след центриране отляво, но Краси Костов се намеси добре и спаси.

45+1'
  • Втори жълт картон за Сантиаго Рамирес Монтоя! Играчът на Ботев беше изгонен след застъпване срещу Филип Кръстев.

43'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Андриан Краев се извиси след ъглов удар и стреля с глава, след което топката влетя в мрежата на Ботев Враца.

31'
  • Уелтън проби отляво и навлезе в наказателното поле, намирайки Миланов, но звездата на "сините" падна след съприкосновение с Атанасов. Гостите поискаха дузпа, но реферът подмина ситуацията.

29'
  • Жерeми Петрис центрира към наказателното поле, където Уелтън засече и стреля с глава, но неуспешно.

17'
  • Удар на Сонко Сундберг с глава след свободен удар беше отразен от стража на "зелените".

13'
  • Жълт картон за Сантиаго Рамирес Монтоя.

12'
  • Жълт картон за Билал Бари.

9'
  • Опит! Страхотен шанс за "сините", след като Уелтън спечели спорна топка пред наказателното поле на врачани, след което комбинира с Миланов. Националът шутира с левия крак, но неточно.