• Край на мача

90+4'
  • Край на мача!

90+4'
  • Пропуск! Насиру Мохамед можеше да вкара четвърти гол, но ударът му от няколко метра бе кошмарно неточен - аут.

90+3'
  • Смяна в Левски - влиза Валери Божинов, излиза Робърта.

90+3'
  • Смяна в Левски - влиза Насиру Мохамед, излиза Димитров.

90+2'
  • Пропуск! Юлиан Ненов финтира прекрасно Георги Александров и шутира остро, но покрай вратата на Микулич.

90+1'
  • Три минути добавено време.

90'
  • Жълт картон за Никола Колев от Ботев Враца.

84'
  • Пропуск! Робърта подаде много добре отляво към Мартин Петков, но ударът на "синия" юноша бе неточен.

77'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Юлиан Ненов, излиза Лагоа.

73'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Том, излиза Ничев.

73'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Найджъл Робърта се разписа със страхотен удар от дузпата.

65'
  • Дузпа за Левски! Мартин Петков бе препънат в наказателното поле на врачани от Костадин Ничев и "сините" получиха дузпа.

64'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Никола Колев, излиза Ивайлов.

63'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Дориан Бабунски, излиза Даниел Генов.

60'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Петър Атанасов, излиза Домовчийски.

60'
  • ГОЛ ЗА ЛВЕСКИ! Столичани направиха пълен обрат, след като Живко Атанасов реализира гол. Бранителят отправи удар, след като Робърта отклони топката към него и отблизо даде превес на "сините".

59'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Найджъл Робърта реализира гол след центриране от Здравко Димитров след корнер, след като прати топката във вратата на Костов, който излезе много неточно.

57'
  • Пропуск! Симеон Славчев видя отлично Найджъл Робърта и го изведе в наказателното поле на врачани, но Костов с тяло спря топката.

55'
  • Шанс! Зехиров центрира от фаула, а Домовчийски засече с глава, но над вратата на Микулич - аут.

54'
  • Жълт картон за Георги Александров, който задържа Генов.

53'
  • Бари и Робърта се разминаха с топката след центриране отдясно на Здравко Димитров.

51'
  • Старт на втората част!

46'
  • Смяна на почивката в Левски - влиза Билал Бари, излиза Галчев.

46'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Удар! Шут на Мартин Петков пред наказателното поле на домакините, но Костов с рутина улови.

45+2'

45'
  • Мартин Петков получи отляво, навлезе навътре и отправи удар, който прелетя над вратата.

43'
  • Бранителят на Левски Начо Монсалве е бил закаран директно в болницата във Враца след сблъсъка с Краси Костов.

• Жълт картон за Чавдар Ивайлов за фаул срещу Здравко Димитров.

35'
  • Жълт картон за Патрик-Габриел Галчев от Левски.

34'
  • Жълт картон за Аласан Н Диайе от Ботев Враца.

33'
  • Принудителна смяна в Левски - влиза Симеон Славчев, излиза Монсалве.

32'
  • Ужасяващ пропуск за врачани! Даниел Генов бе намерен фронтално срещу вратата на Левски, но отправи безобразен удар и не уцели вратата на Левски, пращайки топката встрани.

31'
  • Жълт картон за Найджъл Роберта.

30'
  • Нападателят на Левски Найджъл Робърта се спъна в игра на врачани и поиска дузпа, но претенции му бяха неоснователни в тази ситуация.

29'
  • Жълт картон за Начо Монсалве.

27'
  • Бранителят Монсалве получава лекарска помощ и влезе носилка, за да го изнесе от терена.

26'
  • "Сините" имаха претенции за дузпа, след като Красимир Костов влезе в единоборство за топката с Начо Монсалев, но реферът Вълков прецени, че няма нарушение, след като вратарят на домакините първо игра с топката.

25'
  • Пропускът от дузпа на Генов сякаш вдъхнови играчите на Левски, които до 20-ата минута определено играха безумно слабо при визитата си във Враца.

• Даниел Генов опита центриране от много малък ъгъл, но принуди вратарят Микулич да чисти в ъглов удар с крак.

17'
  • Пропуск от дузпа! Даниел Генов разчете на силата и прати топката в левия страничен стълб на Микулич.

15'
  • ДУЗПА ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Патрик-Габриел Галчев игра с ръка в наказателното си поле и бе отъсдена дузпа.

14'
  • Атанас Зехиров опита удар от средна дистанция, но прати топката встрани от вратата, пазена от Микулич.

10'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Възпитаниците на Антони Здравков откриха резултата след само шест минути игра. Тогава домакините изпълниха корнер, а Валери Домовчийски отклони с глава назад за Костадин Ничев. Бранителят шутира с десния крак и прати топката под плонжа на Микулич, за да даде аванс на Ботев Враца - 1:0.

6'
  • Удар от средна дистанция на Здравко Димитров бе блокиран. След разбъркването топката отново стигна в крилото на Левски, но и вторият му опит бе слаб.