• Великолепен шанс за Ботев Враца! Велев центрира в наказателното поле, Генов отклони леко топката с глава, но появлилият се преди малко на терена Джиле не усия да я засече на два метра от голлинията.

• Мартин Смоленски заменя появилия се на почивката Жан Пиер да Силва.

79'
  • Цунами заменя Кристиян Димитров.

78'
  • Страхотен шанс за Ботев Враца! Мажуга се справи с Кристиан Димитров в наказателното поле и пробва да центрира, но след рикошет в крака на бранителя на Левски, топката се "разходи" опасно пред голлинията и излезе в първи ъглов удар за домакините.

73'
  • Киконда е заменен от Красимир Тодоров.

65'
  • Браян Мендоса пада в наказателното поле на Левски след единоборство с Дарлан, но реферът е категоричен, че нама повод, за да отсъди дузпа.

64'
  • Преслав Бачев заменя контузения Рикардиньо.

63'
  • Рикардиньо получава травма и има нужда от лекарска помощ.

61'
  • Удар на Марин Петков, който обаче не се получи много добре, тъй като играчът на Левски се подхлъзна.

57'
  • Грубо нарушение на Марин Петков срещу Жан Пиер Да Силва, което му носи жълт картон.

56'
  • Жълт картон за Едуардо Кунде.

55'
  • Много хубав удар на Уелтън от дистанция, Бариос обаче е на мястото си и спасява.

54'
  • Рикардиньо бе изведен сам срещу вратаря на Ботев Враца и пробва много технично изпълнение, но в крайна сметка нападателят на гостите се оказа в положение на засада.

50'
  • Мощен далечен удар на Браян Мендоса, но топката не попада в целта.

47'
  • Жан Пиер да Силва заменя Бубакар Траоре.

46'
  • Начало на втората част!

45+3'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Жълт картон за Марко Мажуга.

43'
  • Марин Петков стреля от пряк свободен удар, но праща топката високо над вратата.

38'
  • ГОООЛ за Левски! След серия от грешки в отбраната на Ботев Враца, Дарлан успя да отнеме топката и сам да изработи първото си попадение за Левски. След като първоначално не успя да отправи удар, той финтрира бранител на Ботев и стреля в далечния ъгъл за 1:0.

32'
  • Великолепна контраатака на Ботев Враца след грешка на Роналдо в центъра на терена. Мажуга излезе сам срещу Андреев и стреля от малък ъгъл, но вратарят на "сините" отново успя да блокира изстрела.

30'
  • Жълт картон за Асен Чандъров.

26'
  • Нова възможност за Ботев Враца! Мажуга намери Браян Мендоса, който пробва удар по земя, но бранител на Левски успя да блокира шута му.

25'
  • Страхотен шанс за Ботев Враца! Спас Георгиев получи отляво и центрира много добре в наказателното поле, където Даниел Генов се пребори със защитник на Левски и стреля с глава, но макар и трудно, Андреев се справи и спаси. Това бе първият точен удар в мача.

23'
  • Нов ъглов удар пред вратата на Бариос, но и той не носи заплаха за него.

19'
  • Опасно центриране на Марин Петков от фал, Даниел Генов чисти в корнер.

13'
  • Хубаво извеждащо подаване към Марин Петков отляво, който центрира остро в наказателното поле, но Спас Георгиев успява да изчисти.

10'
  • Роналдо от състава на Левски има нужда от лекарска помощ, след като след единоборство край тъчлинията падна лошо и контузи ръката си.

9'
  • Спокойни първи няколко минути на двубоя във Враца. Опасностите пред двете врати липсват.