• Даниел Генов пробва изстрел, но над вратата

68'
  • Мартин Петков намери Найджъл Робърта в наказателното поле, но нападателят стреля неточно с глава

62'
  • Стайн Спиерингс бе фаулиран точно пред наказателното поле и гостите получиха право да изпълнят пряк свбоден удар. Капитанът на „сините“ Живко Миланов  се нагърби с изпълнението, но прати топката над вратата на Костов. Пропусната възможност за Левски!

61'
  • Първи жълт картон за играч на „зелените“. Получи го Петко Ганев

57'
  • Втора промяна за „сините“. Мартин Петков влиза на мястото на Станислав Иванов

52'
  • Първа промяна в състава на Левски. Насиру Мохамед замени Станислав Костов на почивката

46'
  • Начало на вторите 45 минути!

46'
  • Край на първата част при резултат 0:0!

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част

45+1'
  • Първи жълт картон в срещата. Получи го Мартин Райнов от Левски

45'
  • Петър Атанасов отбеляза във вратата на Левски, но бе вдигнат флага за засада

41'
  • Станислав Костов стреля от добра позиция, но право в обсега на Красимир Костов

40'
  • Спорна ситуация пред вратата на „сините“! Даниел Генов получи извеждащ пас зад защитата на гостите. Нападателят напредна, но Янис Каргас, който бе последен в отбраната на Левски, леко бутна деветката на „зелените“, който се строполи на земята. Врачани поискаха нарушение, но главният съдия Георги Давидов даде сигнал играта да продължи

38'
  • Втора принудителна промяна за домакините. Аласане Н'Диайе получи травма и бе заменен от Доминик Янков

37'
  • Шанс за Ботев! След чудесна атака на домакините, която започна отляво завърши с удар на Атанас Зехиров отдясно в наказателното поле, но топката попадна право в ръцете на Миятович