• Смяна - влиза Даниел Генов, излиза Мажуга.

69'
  • Смяна - влиза Спас Георгиев, излиза Маринов.

68'
  • Шанс! Патрик Луан проби отдясно и елиминира Мартин Ачков. Крилото комбинриа с Димитър Тонев, който беше непокрит, и шутира с десния крак, но Федерико Бариос реагира отлично и боксира в ъглов удар.

65'
  • Удар! Мартин Смоленски стреля силно от фал, но топката се спря в бранител на Крумовград. Последва удар от малък ъгъл на Мирослав Маринов, но Янко Георгиев реагира добре и спаси.

57'
  • Жълт картон за Мартин Бачев.

51'
  • Шанс! Мартин Смоленски нанесе изстрел от въздуха, но топката премина край вратата на Георгиев.

47'
  • Смяна в Крумовград - влиза Октай Юсеин, излиза Колев.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Шанс! Врачани разиграха умело пред наказателното на Крумовград, а Клери Сербер видя вдясно Браян Переа. Той шутира силно, но Али се притече на помощ и го блокира.

45+2'
  • Шанс! Крумовград разигра добре, а Димитър Тонев изведе в наказателното поле на врачани Алекс Колев. Централният нападател опит да комбинира успоредно с Джунейт Али, но вратарят Бариос с тяло пресече топката.

43'
  • Шанс! Ренан Арияш центрира от ъглов удар към далечната греда и принуди Бариос да прави спасяване директно от корнера.

39'
  • Възможност! Домакините стигнаха до шанс за откриване на резултата, след като Браян Мендоса шутира диагонално със сила, но Янко Георгиев боксира в ъглов удар.

32'
  • Шанс! Крумовград изпълни пореден корнер в срещата, а Клайдер Машедо се извиси и стреля с глава, но топката профуча край десния страничен стълб на Федерико Бариос.