2 : 1

• 67’ Валери Домовчийски
  • 84’ (д) Валери Домовчийски
  • 21’ Даниел Младенов
  • Край на двубоя! Ботев Враца записва втората си победа от началото на сезона, събирайки актив от 8 точки. За Етър, от друга страна, това е второ поражение, заедно с 5 равенства

90+4'
  • Дузпа за Етър! Игра с ръка на Александър Дюлгеров и зад топката застана Домовчийски, който не сгреши, за да направи резултата 2:1 за състава на Сашо Ангелов.

84'
  • Смяна в състава на Етър. Ивайло Димитров влиза на мястото на Милчо Ангелов.

81'
  • Сензационен пропуск за Етър! Красимир Станоев изпълни отлично пряк свободен удар, който беше спасен от Красимир Костов, а при добавката на празна врата Милчо Ангелов уцели греда.

78'
  • Шанс за домакините! След центриране топката стгна до Петър Атанасов на задната греда, след което той успя да си създаде пространство и нанесе удар, който мина съвсем близо до левия стълб на вратата на Христо Иванов.

72'
  • Изравнителен гол за Ботев Враца! Натискът на момчетата на Сашо Ангелов се отплаща. Хубаво диагонално подаване на Даниел Генов, което намери Валери Домовчийски на точката дузпата. Нападателят се обърна и пласира изключително премерен шут в долния ляв ъгъл на Христо Иванов, за да изравни резултата.

67'
  • Удар от далеч на Светослав Ковачев, който обаче попадна право в ръцете на Красимир Костов на вратата Ботев.

64'
  • Жълт картон за Яни Пехливанов от състава на Етър.

61'
  • Първи шанс за второро полувреме за Етър. След центриране от лявата страна топката стигна до краката на Светослав Ковачев на границата на наказателното поле, който обаче отправи безкрайно неточен шут.

60'
  • Двойна смята за Сашо Ангелов, като Петър Атанасов заиграва на мястото на Давид Рибейро.

59'
  • Смяна в състава на Ботев Враца. Ивайло Михайлов влиза на мястото на Ратко Мандич.

58'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част! С попадение на Даниел Младенов Етър води с 1:0 на Ботев Враца.

45+2'
  • Голям пропуск за Ботев! Георги Вълчев беше изведен по отличен от Валери Домовчийски, но ударът му от малък ъгъл беше париран от изявата на Христо Иванов на вратата на гостите.

45+1'
  • По-добри последни минути в двубоя за домакините след поредица от центрания, които създадоха напрежение в наказателното поле. Все пак Етър удържа натиска за момента.

42'
  • Първи сериозен шанс за врачани! Хубава флангова комббинацяи между Даниел Генов и Андреас Васев завърши с центриране на бека за Домовчийски, но ударът на нападателя от около точката за дузпа премина високо над вратата.

39'
  • Први точен удар за Ботев Враца, който беше дело на Валери Домовчийски. Шутът обаче беше от твърде гоялма дистанция и не затрудни Христо Иванов.

37'
  • Опит за опасна контраатака на домакините, но центрирането към Валери Домовчийски беше пресечено току преди да бъде засечено от нападателя към вратата на Христо Иванов.

35'
  • Продължава Етър да изглежда като по-добрия състав на терена, като момчетата на Сашо Ангелов не могат да се приспособят към бързите контраатаки на "болярите"

31'
  • Гол за Етър! Светослав Ковачев за пореден път намери пробива без топка на Младенов, кпойто този път не сгреши, за да направи резултата 1:0 в полза отбора на Росен Кирилов.

21'
  • Уникален двоен пропуск за гостите! Даниел Младенов отново намери пространство зад защитата на Ботев Враца, успя да преодолее централен защитник и стреля, но ударът му беше отразен, а след това и добавката на Милчо Ангелов не намери целта.

20'
  • Страхотен шанс за Етър! Светослав Ковачев беше изведен зад защитата на Ботев Враца след чудесния пас на Даниел Младенов, но вратарят на домакините Красимир Костов скъси ъгъла бързо и изби топката в корнер.

18'
  • Първи точен изстрел в двубоя, този път автор на шута беше Крум Стоянов. Той напредна отляво и пробва своя мерник, но топката попадна комфортно в ръцете на Красимир Костов.

9'
  • По-активен старт на гостуващия състав на Росен Кирилов, но все още без твърде сериозни положения пред двата състава. По 1 корнер регистрираха и Ботев Враца и Етър.