• 77’ Дориан Бабунски
  • 90+2’ Чавдар Ивайлов
  • Край на мача!

90+3'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините от Враца поразиха за втори път гостите. Дориан Бабунски нахлу отдясно и видя с успореден пас другата резерва в мача - Чавдар Ивайлов, който отблизо удвои актива на Ботев.

90+2'
  • Смяна в Ботев Вр - влиза Димитър Буров, излиза Петър Атанасов.

82'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините откриха резултата. Даниел Генов подаде вдясно за Костадин Ничев. Той, от своя страна, центрира веднага в наказателното поле между Пламен Крачунов и Здравко Илиев, където се бе вклинил Дориан Бабунски. Северномакедонецът стреля с глава, топката се отби в десния страничен стълб на Иванов и влетя във вратата му.

77'
  • Жълт картон за Хосе Чембърс от Етър.

76'
  • Удар! Христо Златински отправи мощен диагонален удар отляво, но Иванов отрази топката, след което я и улови.

73'
  • Смяна в Етър - влиза Хосе Чембърс, излиза Мечев.

73'
  • Христо Златински опита центриране, но топката тупна в наказателното поле на Етър, след което Христо Иванов улови.

71'
  • Жълт картон за Симеон Мечев от Етър за фаул срещу Генов.

71'
  • Смяна в Етър - влиза Преслав Боруков, излиза Алдаир.

64'
  • Смяна в Етър - влиза Даниел Младенов, излиза Ангелов.

64'
  • Смяна в Етър - влиза Кольо Станев, излиза Мезу.

64'
  • ГРЕДА! Даниел Генов завъртя кълбото по перфектен начин и само страничната греда му попречи да не реализира директно от ъглов удар.

57'
  • Грандизоен шанс! Симеон Мечев овладя изключително нелепо топката пред наказателното си поле, за да може Дориан Бабунски да открадне и влезе в наказателното поле. Той даде успореден пас за Чавдар Ивайлов, който шутира много силно, но Иванов с брилянтна намеса предотврати сигурен гол за домакините.

56'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Никола Колев, излиза Н'Диайе.

53'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Чавдар Ивайлов, излиза Аяс.

53'
  • Директен червен картон за Ловре Кнежевич! Хърватинът избута след реплика срещу Костадин Ничев, който се свлече на земята, а реферът Волен Чинков го изгони директно.

49'
  • Смяна на почивката при домакините - влиза Дориан Бабунски, излиза Ненов.

46+2'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първо полувреме.

45+1'
  • Изстрел! Милчо Ангелов сви с пета назад за Кнежевич, а той стреля, но Ндиай с тяло парира топката.

44'
  • Жълт картон за Мариян Иванов.

35'
  • Удар! Меси Мезу опита изключително амбициозен удар от центъра на терена, за да прехвърли Костов. Направи го, но и прехъврли и вратата на врачани - аут.

28'
  • Удар! Нов шут на Кнежевич, който полуичи пас вляво от Мезу, но изстрелът на офанзивния играч на Етър не затрудни Костов.

23'
  • Краси Костов получава третиране на лявото бедро от медицинския щаб на врачани, след като усеща напрежение в крака.

21'
  • Спасяване! Страхотно отразяване на опасен удар на Костов. Милчо Ангелов изведе в наказателното поле Ловре Кнежевич, който остана "очи в очи" със стража на врачани, но той с една ръка блокира удара на "болярите".

13'
  • Току преди шута на Ндиай пък Пламен Крачунов задържа за фланелката в сериозен период от време Даниел Генов в наказателното поле на врачани, но съдията остави играта да продължи.

8'
  • Опит за удар на Ндиай от средна дистанция, ала Здравко Илиев с крак блокира пътя на топката и опасността пред Етър приключи.