• Една минута добавено време на срещата!

• Жълт картон за Христофор Хубчев от Етър.

90'
  • Червен картов за Веницислав Керчев, който оставя Ботев с човек по-малко.

89'
  • Изстрел от дистанция на Преслав Боруков от далечна дистанция, но доста неточено.

86'
  • Христофор Хубчев смени Алдаир Ферейра в състава на „болярите“.

85'
  • Трета смяна за Етър. Кольо Станев замени Мариян Иванов.

83'
  • Бомбен изстрел на резервата Чавдар Ивайлов от сериозна дистанция, но брилянтно спасяване направи Христо Иванов.

72'
  • Още една промяна за врачани. Том смени Даниел Генов.

69'
  • Смяна за Ботев. Чавдар Ивайлов замени Даниел Гаджев.

68'
  • ГОООЛ ЗА ЕТЪР! Свилен Щерев върна едно попадение! Топката достигна с голяма доза късмет в краката на Щерев, след като Красимир Костов не усп дасе намеси добре, а Иван Михайлов отклони кълбото с гръб на далечната греда за Щерев, който стреля от движение и отбеляза почетното попадение за гостите.

67'
  • НОВ ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Педро Лагоа е голмайстор! Мартин Костадинов центрира от левия фланг, но не намери никого в наказателното поле. На втора греда обаче Зехиров подаде към Педро Лагоа, а резервата засече елегантно с пета - 5:0.

63'
  • Удар на Милчо Ангелов от далечна дистанция, но неточно в аут.

58'
  • Първи жълт картон за играч на домакините. Получи го Даниел Гаджев заради нарушение.

57'
  • Първа смяна за Етър. Педро Лагоа смени Димитър Буров.

56'
  • ГОООЛ ЗА БОТЕВ! Димитър Буров реализира! Крайният бранител на врачани получи топката отляво в наказателното поле от Атанас Зехиров и с фамозен диагонален изстрел в близкия ъгъл не остави шансове на Иванов!

53'
  • Втората промяна за Етър – Даниел Пехливанов отстъпи мястото си на Свилен Щерев.

46'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Втори гол за Юлиан Ненов след нова грешка на Купенов! Бранителят пробва подаване в предни позиции, но вместо това пасът му беше пресечен от Петър Атанасов, който изведе Ненов към наказателното поле сам срещу вратаря и нападателят на домакините реализира второто си попадение в двубоя!

46'
  • Две промени на почивката за Етър. Стелиян Добрев напусна, а на негово място влезе Иван Михайлов.

46'
  • Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част! Резултат 2:0!

45+5'
  • Дузпа за Етър! Милчо Ангелов беше връхлетян от Красимир Костов и съдията отсъди дузпа. Потърпевшият изпълни, но не успя да реализира, след като Красимир Костов изби в страничната греда. Мариян Иванов пък не успя да добави отблизо!

45+4'
  • Жълт картон за вратаря Красимир Костов за нарушението при дузпата.

45+2'
  • ГОООООЛ ЗА БОТЕВ! Юлиан Ненов е голмайстор! Защитникът на гостите Георги Купенов направи сериозна грешка, след като опита да комбинира със свой съотборник на централния кръг, но подари топката на Юлиан Ненов. Футболистът на домакините напредна добре, преодоля излезлия да го пресрещне Христо Иванов и на празна врата реализира за 2:0!

45'
  • Греда за Ботев! Юлиан Ненов получи топката на десния фланг, след което навлезе навътре и опита изненадващ изстрел, но топката се отби от съединението между напречната и страничната греда!

31'
  • Отличен шанс за Етър! Милчо Ангелов получи топката от Алдаир пред наказателното поле и веднага отправи добър изстрел, но Красимир Костов плонжира и спаси. Впоследствие Венцислав Керчев опита да блокира притичалия Преслав Боруков, който направи добавка, но стажът на домакините улови.

23'
  • Проблеми за Димитър Буров, на когото ще се наложи да се окаже медицинска помощ край терена.

17'
  • Удар на Алдаир Ферейра от границата на наказателното поле, но неточно.

10'
  • Милчо Ангелов центрира отдясно в наказателното поле, където Алдаир Ферейра опита да стреля с глава, но бе блокиран.

7'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Петър Атанасов реализира! Домакините организираха чудесна атака, като топката достигна до Атанас Буров на лявото крило, който центрира успоредно на голлинията, където Петър Атанасов засече и даде преднина на врачани в резултата.