• 18’ Тиаго Родригес
  • 90+2’ Тиаго Родригес
  • Край на мача

90+4'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Жеферсон подаде в наказателното поле, където Брадли Мазику върна топката към Тиаго и португалецът оформи крайния резултат - 0:3.

90+2'
  • Три минути добавено време на срещата

90+1'
  • Доминик Янков стреля точно, но право в ръцете на вратаря Бусато

89'
  • Последна промяна и за „армейците“. Греъм Кери сменя Вив Соломон-Отабор

87'
  • Официално предупреден е и Валентин Антов от ЦСКА

78'
  • Жълт картон за резервата Даниел Гаджев от Ботев

77'
  • Жеферсон се появи на терена за ЦСКА, терена напусна Евнадро

70'
  • Последна смяна за врачани. Даниел Гаджев замени Георги Вълчев

69'
  • Първа промяна и за гостите. Кристиян Малинов заменя Рубен Пинто

64'
  • Илия Миланов получи жълт картон

60'
  • Евандро проби отдясно и върна от аутлинията към Тиаго, който стреля от десетина метра, но над вратата.

55'
  • Пет минути след това „червените“ можеха да стигнат и до трето попадение. Тиаго напредна добре през центъра на терена, навлезе в наказателното поле и стреля опасно, но за пореден път Костов спаси

52'
  • Евандро и Пламен Гълъбов комбинираха отлично и последният подаде в наказателното поле, където Али Соу направи непростим пропускот два метра пред вратата на Костов, пращайки топката над гредата

47'
  • Още една смяна на почивката за домакините. Доминик Янков заменя Ивайло Михайлов

46'
  • Мирослав Будинов заменя Валери Божинов

46'
  • Начало на втората част на стадион „Христо Ботев“

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Вив Соломон-Отабор надигра няколко играчи на врачани в зелено и подаде на непокрития в наказателното поле Евандро, който стреля без забавяне, но отново Костов успя да избие, а при добавката Али Соу не успя да уцели опразнената врата.

45'
  • Отабор бе изведен отляво сам срещу вратаря и стреля от близко, но Костов успя да избие

42'
  • Симеон Мечев стреля от пряк свободен удар от добра позиция, но над вратата

36'
  • Първи жълт картон и за играч на ЦСКА. Той е за Рубен Пинто

35'
  • Домакините осъществиха първата си по-опасна атака. След нея те получиха корнер, Керчев стреля с глава, но ударът излезе в аут.

34'
  • Али Соу успя да открадне топката от Венцислав Кречев в наказателното поле и нанесе удар от малък ъгъл, но Красимир Костов успя да избие

32'
  • Първи жълт картон в срещата. Получи го Венцислав Керчев от състава на домакините

24'
  • Евандро опита изстрел удар от далечна дистанция, но право в ръцете на вратаря Костов

21'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЦСКА! Симеон Мечев се подхлъзна и не успя да пресече пас на Вив Соломон-Отабор към Евандро пред наказателното поле на домакините. Бразилецът пък пусна извеждащ пас зад защитата за Тиаго Родригес, който не остави шансове за Костов и отбеляза за 2:0.

18'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Петър Занев центрира от ъглов удар в наказателното поле, където Венцислав Керчев не успя да спре Пламен Гълъбов, който с глава отбеляза във вратата на Красимир Костов