• Греда за ЦСКА! Греъм Кери се измъкна отдясно, влезе в наказателното поле и шутира към далечния ъгъл, но топката се отби от лявата греда на Костов.

• Жълт картон за резервата Антонио Георгиев от тима на домакините.

• Промяна и за домакините. Георги Николов смени Гонсало Виейра.

87'
  • Смяна за ЦСКА. Хамза Чатакович замени Томас Лам.

84'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Йомов отново даде два гола аванс на „червените“! Ахмедов отклони с глава изритана от Евтимов топка, която попадна във Вилдсхут. Нидерландецът от своя страна реагира бързо и изведе Йомов фронтално срещу Костов и Йомов го преодоля за 2:4.

81'
  • Втората промяна – Греъм Кери замени Федерико Варела.

79'
  • Двойна промяна и за ЦСКА. Яник Вилдсхут смени Йоан Баи.

79'
  • Втората смяна – Матеус Касини смени Красимир Тодоров.

76'
  • Двойна смяна за Ботев – Чавдар Ивайлов замени Сержиньо.

76'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Мирослав Маринов намали резултата! Сякаш от нищото домакините намалиха изоставането си с втория си точен удар. Тодоров овладя на гърди в наказателното поле на гостите и подаде за Мирослав Маринов, а младокът не остави шансове на Евтимов с мощен удар от 12-13 метра.

73'
  • Нова възможност за гостите! Йомов намери резервата Ахмедов, който пробва да стреля с едно докосване, но не уцели топката.

68'
  • Жълт картон за Дориан Бабунски от Ботев.

68'
  • Шанс за ЦСКА! Йомов изскочи сам срещу Костов и го преодоля, но избяга прекалено много от вратата и не успя да я улучи.

66'
  • Втората промяна – Антонио Георгиев смени Стефан Гаврилов.

64'
  • Двойна смята за Ботев. Мирослав Маринов замени Юлиан Ненов.

64'
  • Жълт картон за Томас Лам от ЦСКА за нарушение срещу Виктор Василев.

61'
  • Официално предупреждение за Карол Метс за тима на гостите.

60'
  • Удар и спасяване! Томас Лам шутира от дистанция, но Костов плонжира и изби в корнер.

59'
  • Първа смяна в двубоя. Ахмед Ахмедов замени Жорди Кайседо в състава на ЦСКА.

56'
  • Шанс за четвърти гол! Баи проби и центрира отляво към оставените непокрити на границата на малкия пеналт Кайседо и Йомов, но вторият не уцели добре топката, за да я изпрати в празната врата.

54'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Йоан Баи покачи аванса на „червените“! Французинът получи от Варела, напредна по фланга, навлезе в наказателното поле отляво, стреля към далечната греда и реализира. Съдията първоначално отмени попадението заради засада при паса към Баи, но след проверка със системата ВАР, решението бе променено и голът бе зачетен.

51'
  • Официално предупреждение и за треньора на вратарите на ЦСКА Стоян Колев.

49'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Жорди Кайседо за нарушение срещу Илия Миланов.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • Удар! Асен Дончев опита силен изстрел от границата на наказателното поле, но топката прелетя високо над вратата.

45'
  • Опасен удар! Томс Лам стреля силно от пряк свободен удар, но топката мина малко над напречната греда на Костов.

42'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Брадли Мазику донесе пълния обрат! Йомов проби добре отдясно и центрира в наказателното поле, където Жорди Кайседо се размина с топката. Тя обаче се върна назад, където Брадли Мазику успя да елиминира трима играчи на домакините с едно докосване и шутира силно, за да донесе обрата за „червените“.

39'
  • Нов удар на Варела, но без проблеми за Красимир Костов.

30'
  • Удар! Федерико Варела шутира отдясно в наказателното поле по диагонала, но доста неточно. Ударът се превърна и в нещо като подаване за Жорди Кайседо, който обаче не успя да стигне до топката.

28'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА! Георги Йомов изравни резултата! Йоан Баи проби отлично по левия фланг и центрира към Георги Йомов, който от близка дистанция нямаше как да сбърка и изравни – 1:1.

16'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ РРАЦА! Дориан Бабунски даде аванс на домакините! Юлиан Ненов даде превъзходен извеждащ пас за Виктор Василев, но Димитър Евтимов излезе да го пресрещне игра с топката. Василев обаче успя да я чукне към вратата и бе достигната от Бабунски, който я вкара в опразнената мрежа – 1:0.

7'
  • Удар! Дориан Бабунски стреля от пряк свободен удар пред наказателното поле на ЦСКА, но неточно над вратата.