• Край на мача!

90+4'
  • Пропуск! Стефан Велев бе оставен непокрит в наказателното поле на Ботев Враца и получи пас от Родриго, но ударът му с левия крак бе неточен, макар да бе в изключително изгодна позиция.

90+2'
  • Нов пропуск, ново спасяване на Костов! Поредното добро спасяване на Краси Костов в срещата, след като Родриго Енрике отправи удар от въздуха от 12-ина метра, но вратарят на врачани се намеси за сетен път великолепно.

88'
  • Смяна при гостите - влиза Павел Георгиев, излиза Гарсия.

81'
  • В 78-ата минута врачани откриха резултата, след като Николов центрира отляво за Чавдар Ивайлов, а той с глава вкара гол. Все пак реферите отмениха попадението, тъй като Ивайлов бе съвсем леко зад защитата на „моряците”, а ВАР потвърди решението.

78'
  • Греда! Ботев Враца бе много близо до това да открие резултата, като Мирослав Маринов достави центриране отляво в наказателното поле на варненци за Мартин Николов. Той бе напълно непокрит, а ударът му с левия крак се отби в страничния стълб на Дюлгеров.

76'
  • Смяна в Черно море - влиза Мартин Дичев, излиза Попов.

69'
  • Смяна в Черно море - влиза Велислав Василев, излиза Непомусено.

69'
  • Смяна при врачани - влиза Мирослав Маринов, излиза Касини.

66'
  • Смяна при гостите - влиза Евгений Сердюк, излиза Гомеш.

61'
  • Зе Гомеш демонстрира класа. Той овладя топката на гърди в наказателното поле, повдигна я с десния крак и направи страхотна задна ножица, но топката прелетя над гредата.

57'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев.

55'
  • Изстрел! Опит на Дориан Бабунски да затрудни Дюлгеров от пряк свободен удар, но шутът му отлетя над вратата на гостите.

48'
  • Жълт картон за Пабло Гарсия.

47'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част, равенство до почивката.

• Удар! Дориан Бабунски отправи хубав удар с левия крак по диагонала отдясно, но Иван Дюлгеров спаси изстреля на нападателя на домакините.

42'
  • Спасяване! Вратарят на Ботев Враца Красимир Костов направи страхотно двойно спасяване, неутрализирайки опити на варненци да поразят вратата му, с блестящите си изяви Костов отказа "моряците".

37'
  • Принудителна смяна при врачани - влиза Стефан Гаврилов, изиза Миланов.

32'
  • Разбъркване в полето на варненци! Домакините нанесоха няколко последователни удара към вратата, но всички бяха самоотвержено блокирани от бранители на "моряците".

25'
  • Отново Красимир Костов се оказа последната пречка пред Черно море за откриване на резултата. Леандро навлезе в наказателното поле на противника и стреля, но стражът на врачани спаси.

13'
  • Възможност и за Ботев! Матеус Касини овладя чудесен прехвърлящ пас и моментално стреля с левия крак, но топката премина встрани от вратата на Иван Дюлгеров.

7'
  • Вратарят на врачани записа нова добра намеса, този път отрази доста по-лек удар на Леандро.

6'
  • Шанс за гостите! Родриго имаше страхотна възможност да застраши вратата на Красимир Костов, но стражът на домакините се справи успешно.