• Край на мача!

90+4'
  • Георги Вълчев заменя Валери Божинов в самия край на двубоя.

90+3'
  • 4 минути добавено време.

90'
  • Юлиян Ненов напуска терена, на негово място влиза Петър Атанасов.

86'
  • Последна смяна за Черно море. Георги Божилов излиза, а мястото му се заема от легендата Георги Илиев.

78'
  • Жълт картон за Патрик Андраде.

76'
  • Първа смяна и за Ботев Враца. Даниел Гаджев излиза, на негово място влиза Ивайло Михайлов.

73'
  • 2:1! Черно море връща един гол след попадение на една от резервите Жоржиньо. Той получи прекрасен мек пас между двама бранители на съперника, качествено овладя и мигновено пусна топката покрай Красимир Костов.

71'
  • Жоржиньо влиза на мястото на Ради Василев.

67'
  • Първа смяна в мача, тя е за гостите. Зехиров излиза, на негово място в игра Аристоте Ндонгала.

65'
  • 2:0 за Ботев Враца след гол на Валери Божинов! Нападателят засече с глава хубаво центриране на Юлиян Ненов и без проблеми реализира в опразнената врата.

64'
  • 1:0 за Ботев Враца! след прекрасна комбинация! Тя стартира от Валери Божинов, който с бърз и хитър пас изведе много качествено Емил Стоев. Той напредна към вратата, след което в точния момент подаде надясно към Юлиян Ненов. Капитанът в днешния двубой пък хладнокръвно прати топката в далечния ъгъл.

60'
  • Нова блестяща изява на Красимир Костов, който демонстрира рефлекс след хубаво изпълнение от фаул на Зехиров.

56'
  • Домакините претендират за игра с ръка в наказателното поле от Стефан Станчев при центрирането отляво. Много дискусионна ситуация, която остава без съдийски сигнал.

48'
  • Чудесен изстрел от далечно разстояние на Георги Божилов. Красимир Костов избива, с при добавката Ради Василев не успя да се възползва. Първи удар в очертанията на някоя от двете врати!

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Първата голяма опасност в мача идва в добавеното време на първото полувреме! След хубав центиране от фаул на Йордан Апостолов, централният защитник Мариян Иванов стреля с глава, на сантиметри от страничния стълб.

45+1'
  • Жълт картон за Пламен Димов.

45'
  • Хубави финтове на Даниел Генов отляво след пас на Валери Божинов, ударът му от малък ъгъл обаче бе несполучлив.

37'
  • Кононго с прекрасен пробив отдясно. Той завършва с центрира към наказателното поле. Там беше Ради Василев, който обаче не се ориентира и не успя да стреля с глава.

31'
  • Зехиров стреля доста несполучливо от пряк свободен удар, топката излиза в аут.

28'
  • Костадин Гаджалов получава първия жълт картон в мача.

27+1'
  • Първа по-сериозна опасност в мача, макар че и тя не доведе до изстрел. Радослав Василев направи страхотен пробив отдясно, стигна до аутлинията, а проблемът му бе, че нямаше ъгъл за стрелба. Затова той опита да върне към Мартин Минчев, но пасът бе пресечен.

22'
  • Гаджалов засече топката, но стига само до нов корнер, след който не произлиза нищо.

15'
  • Разбъркване в наказателното поле на Черно море, Божинов поема топката с гръб, обръща се и стреля, но Андраде блокира топката и тя излиза в корнер.

12'
  • Добра атака на Черно море, Гаджалов обаче изпреварва Зехиров в наказателното поле и така предотвратява опасността.