90+3'
  • Три добавени минути.

• Смяна в Ботев Пд - влиза Матиюс Римейкис, излиза Корошец.

87'
  • НОВ ПРОПУСК НА СЕКУЛИЧ! Константинос Балоянис получи вляво и успя да намери отлично непокрития Секулич, който отново сам срещу вратаря стреля високо над напречната греда.

84'
  • ШАНС! Мартин Секулич се отскубна от отбраната на Ботев Враца и се озова изцяло сам срещу Федерико Бариос. Хърватският нападател на Ботев Пловдив имаше цялото време на земята да прецизира удара си, а той отиде извън пределите на стадиона - страхотен пропуск за "канарчетата".

81'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! "Жълто-черните" вкараха трети гол в мача, след като Йонас Там беше намерен от ъглов удар на близката греда. Бранителят продължи назад и откри непокрития Янис Карабельов, който не сгреши от два метра, за да направи 3:1.

77'
  • ШАНС! Ботев Пловдив можеше да вкара трети гол на сметката на Секулич. След разбъркване при корнер топката се озова у хърватина, чийто шут беше блокиран от Дилян Георгиев.

76'
  • Жълт картон за Даниил Кондраков.

74'
  • Смяна при гостите - влиза Константинос Балоянис, излиза Нвачукву.

70'
  • Смяна в Ботев Пд - влиза Джеймс Ето'о, излиза Попов.

70'
  • Смяна във Враца - влиза Иван Василев, излиза Генов.

63'
  • Смяна във Враца - влиза Даниил Кондраков, излиза Смоленски.

63'
  • Смяна във Враца - влиза Марко Мажуга, излиза Георгиев.

62'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините се върнаха в мача, след като Диабате и Йонас Там бяха преодоляни с пас към Даниел Генов.

Стражът на Ботев Пловдив - Игонен, беше излязъл непремерено и Генов с техника го прехвърли - 1:2.

60'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! Кристиан Нвачукву направи отличен пробив отляво и даде хубав успореден пас към Мартин Секулич. Той беше оставен непокрит на далечната греда и с десния крак от това разстояние беше почти невъзможно да сгреши.

54'
  • Смяна във Враца - влиза Стефан Велев, излиза Суарес.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част - 0:0!

45+3'
  • Две добавени минути.

• ГРЕДА! Ботев Пловдив уцели лявата греда на Бариос три минути преди края на първото полувреме. Ехидже Укаки намери младия нападател, който се пребори с Давид Соарес и шутира силно, но топката се отби в гредата на Бариос.

42'
  • Гостите изпълниха корнер, а отбраната на Ботев Враца не изчисти добре. Топката отиде към Нвачукву, чийто шут отлетя високо над напречната греда на Бариос.

39'
  • Пауза за вода.

30'
  • ВЪЗМОЖНОСТ! Нвачукву получи вляво и влезе навътре, след което отправи силен удар с десния крак, но Бариос показа добър рефлекс и отрази в корнер.

29'
  • ШАНС! Гостите стигнаха до първата си възможност в мача след бърза контраатака. Ехидже Укаки се понесе по дясното крило и намери с успореден пас Ален Корошец, който овладя и шутира от въздуха, но прати топката над напречната греда на Бариос.

26'
  • ШАНС! Ботев Враца имаше втора възможност да открие резултата. Домакините разиграха постепенно, а Даниел Генов беше видян в наказателното поле на Ботев Пловдив. Той опита нещо средно между удар и центриране, като Траоре се размина с топката, която излезе аут.

20'
  • Спокойно темпо в първите десетина минути от двата отбора във Враца.

10'
  • Теренът във Враца е в отвратително състояние за игра.

• ШАНС! Домакините бяха близо да открият резултата в началото на мача. Бубакар Траоре беше намерен вляво и той лесно подмина Укаки и шутира по диагоанала, но не намери очертанията на вратата на Матвей Игонен.