• 76’ Борислав Цонев
  • 90+4’ (д) Тонислав Йорданов
  • КРАЙ НА МАЧА! Арда постигна пълен обрат над Ботев във Враца с 2:1!

90+11'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините центрираха топката от корнер, където на първа греда Браян Переа отигра с глава към далечната такава, където Меси Биатумусока опита да засече, но вместо нова влезе с бутонките в лицето на вратаря Господинов. Настана меле между играчите на двата отбора, а съдията Красен Кралев показа заслужен директен червен картон за защитника на домакините.

90+6'
  • ГОООООЛ ЗА АРДА! Тонислав Йорданов донесе пълния обрат от дузпа! Капитанът Лъчезар Котев намери отдясно в наказателното поле Станислав Иванов, след което се опита да финтира Мартин Ачков, но бе повален от бранителя на врачани, а Красен Георгиев посочи бялата точка. Ситуацията бе прегледана за около две-три минути от системата ВАР и бе потвърдена. Тонислав Йорданов се нае с изпълнението на дузпата и с удар в средата на вратата осъществи пълния обрат за своя тим в третата минута на добавеното време на срещата.

90+3'
  • Четири минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • УДАР! Станислав Иванов получи отдясно в наказателното поле и стреля през Мартин Ачков точно, но в ръцете на вратаря.

90'
  • ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Траоре получи пред наказателното поле, задържа и след това раздаде надясно за Мирослав Маринов, който стреля по тревата по диагонала към далечния ъгъл, но покрай дясната греда на Господинов в аут.

83'
  • Втората смяна – Чавдар Ивайлов влезе на мястото на Мартин Смоленски.

82'
  • Двойна промяна за Ботев Враца – бившият футболист на Арда Ласана Н’Диайе замени Клери Сербер.

82'
  • Официално предупреждение и за Боби Цонев от Арда заради ситуацията с вратаря Бариос.

80'
  • Жълт картон за вратаря на домакините Федерико Бариос за спречкване с голмайстора на гостите Борислав Цонев.

79'
  • ГООООЛ ЗА АРДА! Борислав Цонев изравни резултата! Ебенезер Принц Окезие комбинира именно с Цонев в своята половина и тръгна напред, като превзе пространство и след това комбинира със Станислав Иванов на левия фланг. Крилото задържа топката и центрира в наказателното поле, където защитата на домакините не се ориентира добре и остави Боби Цонев непокрит, който с глава прати кълбото в долния ляв ъгъл на вратаря Бариос за 1:1.

76'
  • Втората смяна – Иван Тилев отстъпи мястото си на Борис Тютюков.

68'
  • Нови две промени за гостите – Илия Юруков смени Джелал Хюсеинов.

68'
  • УДАР! Станислав Иванов проби отдясно и опита подаване по земя в наказателното поле, където двама играчи пропуснаха топката, която достигна до Иван Тилев и той стреля, но твърде слабо покрай дясната греда на Бариос в аут.

67'
  • Жълт картон за Густаво Каскардо от Арда.

66'
  • Първа смяна за Арда – Борислав Цонев замени Ел Мами Тетах.

64'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Бубакар Траоре откри резултата! Мартин Смоленски центрира от корнер в наказателното поле, където Браян Переа изпревари играч на Арда и отигра с глава за Траоре, който бе оставен съвсем сам и от два метра пред вратата засече с десния крак за 1:0.

63'
  • Втората смяна бе свързана с включването на Бубакар Траоре на мястото на капитана Даниел Генов.

57'
  • Нови две промени за домакините – Марко Мажуга бе заменен от Мирослав Маринов.

57'
  • ГРЕДА ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините бяха по-активния от двата отбора в първите минути на втората част и в 53-ата капитанът Даниел Генов комбинира с Клери Сербер отляво, който влезе в наказателното поле, който надигра Густаво Каскардо и стреля от малък ъгъл, но топката рикошира в напречната греда.

53'
  • Второто полувреме стартира без нови промени в двата състава.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме във Враца, без голове след първите 45 минути!

45+2'
  • Принудителна смяна за домакините – Едуардо Кунде замени получилия травма Мартин Бачев.

45'
  • ГОЛЯМ ПРОПУСК ЗА АРДА! Топката беше центрирана от корнер в наказателното поле, където на първа греда Браян Переа отклони с глава и попречи на вратаря си Бариос да избие топката, която стигна до Станислав Иванов. Крилото не очакваше този „подарък“ и от метър пред опразнената врата стреля с глава в аут.

44'
  • Втори жълт картон и за играч на домакините. Той бе за Меси Биатумусока.

41'
  • Още един жълт картон – получи го Окезие Принц Ебенезер за гостите.

37'
  • ИЗСТРЕЛ! Мартин Ачков центрира отляво в наказателното поле, където топката стигна до Смоленски на далечната греда, а юношата на ЦСКА бе оставен непокрит, овладя и стреля с десния крак, но над напречната греда в аут.

34'
  • ШАНС ЗА АРДА! Станислав Иванов беше изведен зад защитата на домакините, след което влезе в наказателното поле отдясно и стреля ниско по диагонала към далечния ъгъл, но покрай вратата на Бариос в аут.

33'
  • УДАР! Браян Мендоса получи на скорост по десния фланг, влезе навътре и стреля точно от дистанция по тревата, но право в ръцете на Гсподинов.

33'
  • Първо официално предупреждение и за играч на Ботев Враца – получи го Мартин Смоленски за нарушение в центъра на терена.

31'
  • ПЪРВИ ТОЧЕН УДАР В ДВУБОЯ! Ел Мами Тетах проби отляво в наказателното, след което подаде за Станислав Иванов към границата на пеналтерията, а родният национал се обърна и стреля ниско с левия крак, но право в ръцете на вратаря.

26'
  • ШАНС ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Домакините разиграха добре отляво, Клери Сербер задържа добре и след това подаде за Мартин Смоленски, който влезе в наказателното поле и шутира ниско от добра позиция, но покрай лявата греда на Анатолий Господинов в аут. Това беше и първият удар към една от двете врати в мача.

20'
  • Арда продължи да владее повече топката и опита няколко атаки и центрирания, които обаче не доведоха до опасност за вратаря на врачани Федерико Бариос. Домакините също опитаха няколко подавания от фланга, които не донесоха нищо опасно.

20'
  • Първи жълт картон в срещата. Той бе за Ел Мами Тетах от Арда.

10'
  • Гостите стартираха по-добре двубоя и в рамките на първите шест минути изпълниха два ъглови удара, от които обаче не произлезе нищо интересно.