• Край на мача.

90+3'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов.

90'
  • Лукас Диас копна топката от пряк свободен удар. Венци Василев се извиси над всички и насочи към далечния ъгъл, но нито един от неговите съотборници не успя да засече във вратата.

89'
  • Жълт картон за Преслав Йорданов.

88'
  • Жълт картон за Спас Георгиев.

87'
  • Балтанов с прецизен пас изведе Атанасов сам срещу Хенгелман. Стражът обаче се намеси решително и изби топката.

86'
  • Бодуров се завръща в игра след дълго лечение на контузия. Той заменя Антон Карачанаков.

80'
  • Балтанов влиза на мястото на Шопов.

79'
  • Венцислав Василев заменя Иван Бандаловски.

79'
  • Жълт картон за Петър Занев.

78'
  • Брахими направи страхотен пробив отляво и центрира за Йорданов. Нападателят обаче от 9-10 метра, освен абсолютно сам, не успя да намери очертанията на вратата.

76'
  • Пирин изпълни заучено пряк свободен удар. Топката стигна до Манолев отляво, който намери Стилиян Николов. Защитникът отправи удар, който бе блокиран. След това топката се озова в Орлин Старокин, чийто шут срещна тялото на играч на Царско село, а след това бе маркирана и засада.

70'
  • Миси Мезу влиза на мястото на Милчо Ангелов.

69'
  • Бандаловски надсочи всички след корнер, но стреля опасно над вратата.

60'
  • Манолев засече центриране отляво на Карачанаков, но след рикошет топката излезе в корнер.

53'
  • Венцислав Бенгюзов заменя Слави Костов.

51'
  • Орлин Старокин влиза на мястото на Красимир Станоев.

51'
  • Ангелов засече с глава центриране отдясно, но прати топката на вратата.

49'
  • Начало на втората част.

46+2'
  • Йокич влина на мястото на Охене.

46'
  • Петър Атанасов влиза на мястото на Димо Бакалов.

46'
  • Почивка.

45+2'
  • Костов проби отляво и опита удар, който бе блокиран.

45+1'
  • Георгиев лови удар от далечна дистанция на Костов.

42'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Пет минути преди края на първото полувреме гостите се върнаха в мача. Костов не успя да изчисти добре в наказателното поле. Топката попадна в Кавдански, чийто удар бе блокиран, но при добавката Милчо Ангелов не сбърка.

40'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! Седем минути по-късно благоевградчани нанесоха своя втори удар. Иван Бандаловски изчисти центриране от корнер. Топката попадна в Карачанаков, който центрира остро в наказателното поле. Бандаловски, Кавдански и Попадийн обаче само изгледаха как Петър Занев с глава заби кълбото във вратата.

26'
  • Карлос Охене фаулира Костов пред наказателното поле. Зад топката застана Карачанаков, който потърси горния ляв ъгъл на вратата, но топката срещна горната греда.

19'
  • Жълт картон за Мартин Кавдански.

18'
  • Жълт картон за Карлос Охене.

18'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! По-добрата игра на "орлетата" даде резултат в 15-ата минута. Домакините организираха нова отлична контраатака, след като Христо Попадийн загуби топката. Манолев подаде към Костов, който напредна и с майсторски пас намери Преслав Йорданов. Нападателят с прецизен удар в долния ляв ъгъл матира Янко Георгиев.​

15'
  • Удар от далечна дистанция на Стеванович минава високо над вратата.

12'
  • Пирин организира скоростна контраатака. Слави Костов пое топката и напредна. Нападателят пусна отличен пас отляво за Карачанаков. Крилото напредна и навлезе в наказателното поле, но вместо да подаде към непокрития Йорданов се засуети и топката му беше отнета.

8'
  • Бакалов нахлу в наказателното поле отдясно. Крилото преодоля трима футболисти на домакините, след което опита остър пас, но след намесата на Дюлгеров топката излезе в корнер.

7'
  • Карачанаков проби отдясно и центрира в наказателното поле. Там Кавдански се подхлъзна, но Георгиев излезе и изпревари Йорданов.

5'
  • Домакините можеше да поведат в резултата. Преслав Йорданов изпревари Янко Георгиев след центриране отляво на Мохамед Брахими, но топката срещна горната греда.