• Край на мача.

90+3'
  • Смяна в състава на Септември. Янко Сандански заменя Георгиев.

90+2'
  • Пирин атакува, но Станислав Костов се озова в засада и атаката на домакините е спряна.

88'
  • Атака за Септември. Романов изпълни свободен удар и гостите задържат топката.

86'
  • Смяна в състава на Пирин. Костадин Ничев замени Траянов.

84'
  • Смяна в състава на Септември. Крис Гади замени Мартин Тошев.

83'
  • Атака за Пирин. Станислав Костов стреля към вратата на Септември, но неточно.

77'
  • Атака за Пирин, при която Дани Младенов се озова в засада.

71'
  • Гол за Септември! Борис Галчев се разписа за 1:0 в полза на Септември. Мартин Тошев изведе Ишмаел Байду очи в очи с Макенджиев. Вратарят спаси, но Борис Галчев бе на точното място и при втория шанс успя да се разпише.

67'
  • Възможност за Пирин, но Бранеков спря Станислав Костов, който опита да получи в наказателното поле.

66'
  • Жълт картон за Димитър Благов от Пирин.

64'
  • Жълт картон за Румен Сандев от Пирин.

61'
  • Възможност за Септември. Хубав далечен удар на Мартин Тошев. Благой Макенджиев спаси вратата си.

59'
  • Атака за Пирин. Румен Сандев засече топката с глава след центриране в наказателното поле, но не успя да отправи точен удар.

55'
  • Контраатака за Септември, но без да се стигне до опастност пред вратата на Пирин.

53'
  • Смяна в състава на Септември. Ишмайел Байду влезе в игра на мястото на Вълчанов.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Хубав пас към Даниел Младенов, но Бранеков пресече подаването.

44'
  • Жълт картон за Богомил Дяков от Септември.

43'
  • Атака за Пирин. Тодор Траянов стигна първи до топката в наказателното поле, но не успя да отправи хубав удар.

33'
  • Възможност за Пирин. След центриране от корнер на Димитър Благов, Румен Сандев отправи опасен удар с глава, но не успя да се разпише.

30'
  • Възможност за Септември. Борис Галчев показа отличен поглед върху играта и намери Романов, който центрира в наказателното поле. Мартин Тошев се размина с топката, която стигна до Иван Вълчанов, но той не успя да отправи точен удар.

26'
  • Жълт картон за Даниел Георгиев от Септември, който спря атака на Пирин.

26'
  • Жълт картон за Борис Галчев.

22'
  • Атака за Септември. Румен Трифонов пусна към Романов. Топката стигна до Борис Галчев, който бе спрян от вратаря на Пирин Благой Макенджиев в наказателното поле.

22'
  • Жълт картон за Стилиян Николов за нарушение срещу Мартин Тошев.

20'
  • Пряк свободен удар за Пирин. Антон Костадинов изпълни и насочи топката към далечната греда, но никой не успя да засече.

18'
  • Нов ъглов удар за Пирин. Младенов центрира, но топката отново е избита.

16'
  • Опасна контраатака за гостите след корнера за Пирин. Владислав Романов подаде към Антони Илиев, който опита удар в наказателното поле, но защитник се намеси навреме.

16'
  • Александър Башлиев центрира отдясно по атаката на Пирин и домакините стигнаха до ъглов удар.

14'
  • Домакините владеят, опит с дълъг пас да бъде изведен Станислав Костов, който бе в предни позиции, но топката бе пратена прекалено силно.

13'
  • Центриране на Богомил Дяков половината на Пирин, но Романов нямаше как да достигне топката.

7'
  • Възможност за гостите. Пробив на Владислав Романов отляво по атаката на Септември. Той навлезе в наказателното поле на Пирин и опита да намери Мартин Тошев, който обаче не успя да засече топката и да завърши резултатно нападението.

4'
  • Пирин опита постепенно нападение, но защитата на Септември предотврати опастността.