• Жълт картон за капитана на домакините Петър Занев.

• Удар! Китан Василев бе изведен на десния фланг, влезе в наказателното поле и центрира към границата му, където фронтално срещу вратата Преслав Йорданов стреля по тревата, но твърде слабо и в ръцете на Костов.

• Втора промяна за гостите – Браян Мендоса замени Йохан Валбуена.

84'
  • Преслав Йорданов смени Станислав Костов в тима на домакините.

82'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ВЕНЦИСЛАВ БЕНГЮЗОВ ОТ ПИРИН! Халфът на „орлетата“ извърши нарушение на центъра срещу Венцислав Христов и главният съдия му вдигна жълт картон, който му бе втори и така само в рамките на пет минути бе изгонен и остави своя тим с човек по-малко.

80'
  • Още един жълт картон за играч на Пирин – този път бе за Венцислав Бенгюзов.

75'
  • Втората смяна – Иван Тасев е заменен от Китан Василев.

74'
  • Двойна промяна за домакините – Казуки Такахаши смени Красимир Станоев.

74'
  • Шанс за Пирин! Станислав Костов получи в половината на врачани и веднага изведе добре през центъра Ради Цонев, който напредна и шутира опасно от дъгата пред наказателното поле, но покрай лявата греда на вратата на Красимир Костов.

71'
  • ГООООЛ ЗА ПИРИН! Красимир Станоев донесе пълния обрат! Вячеслав Велев получи на десния фланг, след което центрира на първа греда, където Красимир Станоев успя да намери добра позиция между Стефан Гаврилов и Меси Биатумусока, и с глава прати топката във вратата на Краси Костов за 2:1.

68'
  • Още един жълт картон – този път за Йохан Валбуена от Ботев.

65'
  • Жълт картон за Иван Тасев от Пирин.

64'
  • Първа промяна в двубоя – Мирослав Маринов бе заменен от Венцислав Христов в състава на гостите.

62'
  • Спорна ситуация! Станоев центрира отдясно в наказателното поле, където на далечната греда Фераресо изчисти пред погледа на Цонев, но домакините поискаха да бъде отсъдена дузпа в тяхна полза заради потенциална игра на защитника на гостите. След щателна проверка на ситуацията със системата ВАР беше решено, че няма нарушение на правилата и играта продължи без наказателен удар.

59'
  • Удар! Стаси Костов шутира от сериозна дистанция, но вратарят на гостите плонжира в долния си десен ъгъл и улови.

46'
  • Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+4'
  • ГОООЛ ЗА ПИРИН! Станислав Костов изравни резултата в добавеното време на първото полувреме! Радослав Цонев центрира от ъглов удар на границата на вратарското поле, където Стаси Костов зае по-добра позиция от Даниел Генов и с глава прати топката във вратата на Краси Костов – 1:1.

45+3'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • АВТОГОЛ! Капитанът на домакините Петър Занев прати топката в собствената си врата! Том Зарандона направи чудесен индивидуален рейд отляво и центрира в наказателното поле, където вратарят Янко Георгиев излезе, но не успя да улови топката, а ад него капитанът Занев не го очакваше и с глава прати топката в собствената си врата – 0:1.

45'
  • Официално предупреждение и за Александър Дюлгеров от Пирин.

40'
  • Първи жълт картон и за играч на домакините – получи го Мартин Смоленски.

38'
  • Нов отличен шанс за Пирин! Тасев беше изведен отдясно на скорост, влезе в наказателното поле и стреля в близкия ъгъл, но Костов парира. Топката отново попадна в Тасев, който комбинира с Цонев, а бившият играч на Левски технично върна с пета за Красимир Станоев, който стреля, но отново Фераресо застана на пътя на кълбото и блокира.

34'
  • Удар! Много активният Занев центрира отляво в наказателното поле, където Тасев отигра с гърди за Радослав Цонев, който шутира по диагонала от въздуха, но в аут.

32'
  • Първо официално предупреждение в двубоя. Получи го Клери Сербер от тима на Ботев.

31'
  • В следващите минути темпото на игра поспадна, но играчите на Красимир Петров продължиха да владеят повече топката и да стигат до наказателното поле на своя противник. Гостите пък отговориха с две-три центрирания от свободни удари и корнери, които обаче не затрудниха Янко Георгиев и защитата пред него.

30'
  • Нова възможност за Пирин! Смоленски и Занев направиха отлично двойно подаване отляво, а ветеранът влезе в наказателното поле и центрира остро по земята към далечната греда, но малко не достигна на Иван Тасев да засече във вратата на Костов.

11'
  • Опасен удар! Венцислав Бенгюзов шутира от дистанция, но Красимир Костов съумя с една ръка да избие над напречната греда в ъглов удар.

6'
  • Голям шанс за домакините! Занев получи отляво в наказателното поле и центрира към далечната греда, където Станислав Костов отигра с глава към другия страничен стълб. Там Мартин Смоленски шутира от два метра, но Диего Фераресо застана на пътя на топката и блокира точно на голлинията.