• Втората промяна – Емил Стоев влезе на мястото на Тони Тасев.

• Тройна промяна за Славия – Иван Минчев замени Галин Иванов.

87'
  • Даниел Иванов влезе на мястото на Китан Василев за домакините.

81'
  • Още една промяна за „белите“ – Ерол Дост се появи на мястото на Кристиян Стоянов.

68'
  • Шанс! Галин Иванов стреля от дистанция, но след рикошет кълбото излезе в корнер, от който не последна нищо интересно пред вратата на Янко Георгиев.

65'
  • ГОООЛ ЗА ПИРИН! Преслав Йорданов е точен от бялата точка! Дузпата беше отсъдена след проверка със системата ВАР. При ситуацията Ертан Томбак, в опит да изчисти топката, ритна в тялото Преслав Йорданов в наказателното си поле. Потърпевшият се зае с изпълнението и бе точен – 1:2.

62'
  • Смяна за Славия – Константин Чешмеджиев замени Христо Попадийн.

60'
  • Греда за Славия! Иванов изведе Ради Кирилов отляво в наказателното поле, а капитанът на „белите“ напредна и шутира мощно в близкия ъгъл, но топката се отби от напречната греда и тупна на голлинията, но не пожела да влезе във вратата.

58'
  • Вячеслав Велев се появи на мястото на Красимир Станоев в тима на „орлетата“.

55'
  • Изгониха Юлиян Попев! Защитникът получи жълт картон за игра с ръка, който му бе втори и така напусна терена принудително.

52'
  • Още един жълт картон – той е за Кемело Нгуена от Славия.

47'
  • Жълт картон за Юлиян Попев от тима на домакините.

46'
  • Втората смяна – Иван Тасев влезе на мястото на Андрей Йорданов.

46'
  • Двойна промяна на почивката за Пирин – Емил Янчев смени Мартин Смоленски.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Първи жълт картон и за играч на гостите. Получи го Христо Попадийн.

43'
  • Шут на Мартин Смоленски от дистанция, но в аут.

41'
  • Жълт картон и за Николай Бодуров от състава на домакините.

31'
  • ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов удвои за гостите! Бакеро намери с едно докосване Тасев отдясно в наказателното поле, който центрира остро във вратарското поле, където капитанът на „белите“ изпревари Дюлгеров и вратаря Георгиев и засече във вратата – 0:2.

29'
  • Първо официално предупреждение в мача. То бе за Казуки Такахаши от Пирин.

27'
  • Страхотна възможност за Пирин! Петър Занев центрира от свободен удар в наказателното поле, където съвсем сам бе оставен Александър Дюлгеров, който засече с глава, но Светослав Вуцов успя да отрази удара му от около 6-7 метра.

25'
  • Удар! Китан Василев получи на десния фланг, след което влезе навътре и стреля към вратата, но в ръцете на Светослав Вуцов.

22'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Йон Бакеро откри резултата! Радослав Кирилов намери Тони Тасев с хубав дълъг пас на десния фланг, а последният центрира отлично в наказателното поле, където Бакеро се измъкна от защитата на Пирин и с едно докосване прати топката във вратата от границата на вратарското поле – 0:1.

21'
  • Първи корнер и за домакините, но отново без да се случи нещо по-интересно след изпълнението.

14'
  • Първи ъглов удар в мача. Той бе на сметката на гостите, но не последва нищо опасно след неговото изпълнение.