• Още една промяна в тима на гостите - Алекс Сантана отстъпва мястото си на Стефан Баджи

71'
  • Смяна в Лудогорец - излиза Пиерос Сотириу, влиза Ихинио Марин

71'
  • Дузпа за Лудогорец, която Пиерос Сотириу превръща в гол! 11-метровият наказателен удар беше отсъден след проверка с ВАР за игра с ръка на Стилиян Николов.

67'
  • Гоооол! Лудогорец повежда в резултата с прекрасен гол на Алекс Сантана! Бразилецът преодоля няколко бранители с впечатляващ рейд и отправи фамозен шут с десния крак на метър от наказателното поле. Топката се оплете в мрежата на Пирин без шансове за вратаря Петров.

56'
  • Неприятен момент за Лудогорец - влезлият на почивката Вандерсон усука коляното си и е заменен от Мавис Чибота

53'
  • Първа смяна в Лудогорец - Вандерсон влиза на мястото на Бърнард Текпетей

46+2'
  • Старт на второто полувреме на стадион "Христо Ботев"

46'
  • Край на първата част - резултатът е 1:1.

45+2'
  • Антон Карачанаков центрира отдясно в наказателното поле на гостите, където първи до топката стига Станислав Костов, но слабият му удар от въздуха е уловен с лекота от Кахлина.

45+2'
  • Грешка на Кристиян Кахлина едва не доведе до втори гол във вратата на Лудогорец. Стражът на шампионите не овладя добре върната към него топка от Игор Пастун и беше затворен от Станислав Костов. Изританата от Кахлина топка рикошира в тялото на нападателя на Пирин и излезе в аут.

37'
  • Принудителна смяна в тима на Пирин - контузеният Орлин Старокин отстъпва мястото си на Педро Ферари, който прави дебют с екипа на благоевградчани

36'
  • Диагонален шут на Кирил Десподов е избит в корнер от стража на Пирин

32'
  • Бърнард Текпетей опитва удар от далечна дистанция, топката минава покрай десния стълб на вратата на Пирин

27'
  • Жълт картон и за другия голмайстор до момента - Мохамед Брахими за грубо влизане в краката на Сисиньо

18'
  • Гоооол! Лудогорец изравнява - 1:1! Кирил Десподов центрира от ъглов удар и защитникът Жосуе Са скочи най-високо и с глава прати топката в долния десен ъгъл на вратаря Петров.

15'
  • Първи жълт картон в мача - получава го защитникът на Лудогорец Жосуе Са

11'
  • Халфът на Лудогорец Алекс Сантана получи шанс да стреля от границата на наказателното поле, но топката профуча над вратата

8'
  • Гооооол! 1:0 за Пирин! Фантастично попадение на Мохамед Брахими, който напредна и с удар от 25 метра препарира Кахлина.

3'
  • Реферът Станислав Тодоров дава начален съдийски сигнал на срещата в Благоевград. За него това е мач №282 в елита и вече еднолично е начело във вечната ранглиста.

• Стадион: Христо Ботев, Благоевград
    Рефер: Станислав Тодоров
    Излъчва: Diema Sport