• Поредна смяна за домакините - Николай Бодуров излиза, Лазар Боянов влиза.

• Другата промяна за гостите е Кайо Видал вместо Рик Джонатан.

• Още една промяна в тима на домакините - Браян Есало влиза вместо Асен Дончев.

81'
  • Смяна за Пирин - Айуб Абу излиза, влиза Мартин Георгиев

81'
  • Гооол! 2:0 за Лудогорец! Педро Нареси получи страхотен пас с пета от Руан и хладнокръвно прати топката в мрежата на домакините.

74'
  • Още една промяна за гостите - Руан влиза на мястото на Квадво Дуа.

71'
  • Смяна в Лудогорец - Ивайло Чочев влиза, Клод Гонсалвеш излиза.

71'
  • Първа смяна в състава на Пирин - капитанът Венцислав Бенгюзов отстъпва мястото си на Христо Попадийн.

68'
  • Пропуск за домакините! Асен Дончев бе изпуснат отдясно, навлезе в наказателното поле и шутира по диагонала. Слабият му удар обаче бе уловен с лекота от Серджио Падт.

61'
  • Автогол на Николай Бодуров! 1:0 за Лудогорец! Рик Джонатан проби отляво и отправи центриране по земя към вратарското поле на домакините. Там най-опитният на терена Николай Бодуров в опита си да изчисти топката, я прати в собствената си врата.

59'
  • Пропуск за Пирин! Юго Комано изскочи очи в очи със Серджио Падт, но вратарят на Лудогорец скъси бързо дистанцията и не позволи да бъде преодолян.

52'
  • Удар на Иван Тасев е избит в корнер от десния бек на гостите Георги Терзиев.

50'
  • Старт на второто полувреме

46'

46'
  • Край на първата част

45+8'
  • Претенции за дузпа от Лудогорец! Удар с глава на Георги Терзиев бе спрян от Венцислав Бенгюзов, а гостите поискаха игра с ръка. Главният съдия Георги Гинчев обаче подмина ситуацията, а от ВАР Волен Чинков и Дениз Соколов не го повикаха да преразгледа ситуацията.

45+6'
  • Първи жълт картон в мача и той е за Иван Тасев от домакините.

44+3'
  • Пропуск за Пирин! Отлична контратака на домакините завърши с изстрел на Иван Тасев, който минава покрай вратата на Падт.

38+1'
  • Пропуск за Лудогорец! Чудесно прехвърлящо подаване на Неделев изведе Сон сам срещу вратаря Ковальов, който обаче спаси удара му.

38'
  • Тодор Неделев от фал изстреля топката, която мина над вратата на домакините.

35'
  • Първи удар в мача! Отправя го Педро Нареси с глава, но топката минава над вратата на Пирин.

27'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец! Центрирането на Тодор Неделев обаче прехвърля купа от играчи в наказателното поле на домакините.

26'
  • Първи ъглов удар в мача и той е в полза на Пирин. Центрирането на Асен Дончев обаче бе избито от върналия се да помага на защитата на гостите Квадво Дуа.

22'
  • Отлична атака на домакините постави в шах отбраната на Лудогорец, но Юго Комано не успя да я завърши с удар. Капитанът Венцислав Бенгюзов със страхотен пас изведе на десния франг Асен Дончев, който веднага центрира към Комано, който обаче бе изпреварен от защитник.

19'
  • Крилото на Лудогорец - Рик Джонатан, има нужда от медицинска помощ, след като бе съборен в централния кръг на терена.

16'
  • Играта е подновена! Близо пет минути футбола на стадион "Христо Ботев" не се игра заради гъстата димна завеса, която се спусна над терена.

11'
  • Мачът е прекъснат! Фенове на Пирин пуснаха димки, които затрудниха видимостта на терена и играта бе спряна.