• Край на мача.

90+4'
  • Жълт картон за Редер.

90+2'
  • ГООЛ ЗА ПИРИН! Гомис фаулира връхлитащия в наказателното поле Тасев. Попов отново беше категоричен - дузпа за домакините. Зад топката застана Манолев, който с удар в левия ъгъл не сбърка.

90+2'
  • ГООЛ ЗА ЛОКО!  Карагарен проби отдясно, навлезе в наказателното поле и след леко съприкосновение с Иван Тасев падна на тревата. Главният рефер Никола Попов прецени, че това е достатъчно, за да отсъди дузпа. Митко Илиев даде възможност на Георги Минчев да оформи своя хеттрик от бялата точка и нападателят с безупречен удар в средата на вратата вкара за 1:3.

88'
  • Манолев проби отляво, навлезе навътре и отправи удар от дистанция, който излезе в аут.

84'
  • Последна смяна за Пирин - Иван Тасев заменя Красимир Станоев.

83'
  • Пирин можеше да възстанови равенството. Дяков напредна отдясно, справи се с бранител и качи топката на главата на Костов. Нападателят отправи удар от няколко метра, но покрай вратата.

79'
  • Жълт картон за Кристиан Гомис.

76'
  • Антон Карачанаков е заменен от Спас Георгиев.

73'
  • Петрович заменя Биков.

71'
  • Минчев беше близо до хеттрик. Нападателят беше оставен непокрит след центриране на Умарбаев от корнер и нанесе удар с глава от няколко метра. Хенгелман обаче се намеси блестящо и изби.

68'
  • Преслав Йорданов заменя Юлиан Попев.

65'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКО! Гостите направиха пълен обрат. Янчев намери Димитър Илиев отдясно. Нападателят центрира остро за Минчев, който от воле от 6-7 метра и след недобра намеса на Хенгелман вкара за 1:2.

62'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКО! Георги Минчев се разписа. ​Умарбаев получи от Томашевич пред наказателното поле и центрира. Минчев успя да изпревари Бодуров и насочи топката в левия ъгъл за 1:1.

58'
  • Карачанаков се справи с Гомис пред наказателното поле , финтира го, но отпраив слаб удар и Редер улови.

53'
  • Жълт картон за Светослав Дяков.

50'
  • Карачанаков опита да изненада Редер от пряк свободен удар на около 117-18 метра отдясно на вратата. Топката обаче срещна лявата греда.

50'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Салинас проби през центъра и отправи удар. Топката срещна тялото на Бодуров и Хенгелман улови.

42'
  • ГОООЛ ЗА ПИРИН! ​Слави Костов отне топката от Умарбаев, напредна и отправи удар, който беше блокиран от Биков. Нападателят обаче се ориентира най-добре и със силен шут от десетина метра не остави шансове на Редер.

29'
  • Биков изчисти след центриране от корнер. Топката попадна в Дяков, който чукна към Станоев. Халфът отправи силен удар от около 20 метра, но над вратата.

27'
  • Пловдивчани организираха нова добра атака. Карагарен получи отдясно и отново потърси Минчев, но Карачанаков се намеси решително и изчисти в корнер.

20'
  • Локомотив пропусна отлична възможност за попадение. Карагарен се озова сам отдясно след грешка в защитата на Пирин. Националът напредна с топката и опита да намери оставения непокрит в наказателното поле Георги Минчев, но подаването му беше прекалено силно за нападателя.