• 45’ Мартин Смоленски
  • 45+2’ (д) Асен Чандъров
  • Край на мача!

90+10'
  • Спасяване! Янко Георгиев направи поредно впечатляващо спасяване в срещата, спирайки Илиян Стефанов, който елегантно се обърна край бранител на Пирин, но Георгиев демонстрира отново класа в мача.

90+3'
  • Смяна в Левски - влиза Илиян Стефанов, излиза Уелтън.

81'
  • Жълт картон за Славчо Шоколаров.

78'
  • Шанс! Янко Георгиев беше единствената причина Роналдо да не празнува гол, след като бразилецът получи топка отляво и стреля, а Георгиев "хванат в крачка" спаси с една ръка - феноменална намеса.

77'
  • Смяна в Пирин - влиза Славчо Шоколаров, излиза Бенгюзов.

76'
  • Жълт картон за Андрей Йорданов.

74'
  • Жълт картон за Патрик-Габриел Галчев.

73'
  • Жълт картон за Христофор Хубчев.

71'
  • Жълт картон за Александър Дюлгеров.

70'
  • Жълт картон за Янко Георгиев.

69'
  • Шанс! Иван Тасев стреля, но Пламен Андреев се намеси.

68'
  • Жълт картон за Хосе Кордоба

59'
  • Играта на Левски не вървеше особено вдъхновено след почивката. Поради този факт, Филип Кръстев реши да заложи на типичния си дрибъл, благодарение на който размина няколко футболисти на Пирин. Фуфу обаче не съумя да запази своя баланс и падна в наказателното поле. Някои от феновете на Пирин дори пожела жълт картон за национала заради опит за симулация.

• Марин Петков удари лошо главата си в рекламните табла и получава медицинска помощ.

48'
  • Смяна в Пирин - влиза Тасев, излиза Будинов.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+4'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! В добавеното време на първото полувреме Илкер Будинов напредна отдясно и сви топката към Мартин Смоленски, който с десния крак прати топката във вратата на столичани.

45'
  • Пет преди края на първата част чрез високата си преса "сините" можеха да удвоят. Уелтън пробяга над 20 метра с топка в крака и стреля, но Янко Георгиев отрази.

40'
  • Шанс! Мартин Смоленски беше изведен пред Пламен Андреев отлично, ала стражът на Левски пресече предварително топката и спаси.

29'
  • Шанс! Хосе Кордоба центрира отлично в наказателното поле на Пирин към самотния Асен Чандъров. Той се извиси и стреля с глава, но неточно.

27'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Асен Чандъров откри от дузпа!

14'
  • Хубавото време в Благоевград предразположи и двата отбора за хубав футбол. Още във втората минута гостите създадоха първото голово положение в мача. Филип Кръстев центрира от корнер, а Хосе Кордоба надскочи персоналния си пазач, за да насочи с глава. Опитният Янко Георгиев беше на своето място и отрази.