• Трети гол за Мапуку, който реализира хеттрик в този мач.

• Смяна в Левски. Ивайло Найденов влиза на мястото на Антонио Вутов

85'
  • Ничев замени Паланков в състава на Пирин.

84'
  • Нов гол за Левски. Жорди Гомес намери добре Мапуку, който не се церемони много и прониза Макенджиев за 2:0.

80'
  • Червен картон за Румен Сандев, който фаулира Обертан, който се измъкваше сам срещу вратаря Макенджиев.

77'
  • Гол за Левски! Мапуку откри резултата за Левски, след като получи добър пас от Вутов и се разписа с отличен техничен удар.

74'
  • Попев трябва да получи лекарска помощ след сблъсък с Цветкович.

72'
  • Анти Рениа получи перфектен пас от съотборник, но от чиста позиция би встрани от вратата.

70'
  • Вутов с безопасен удар към вратата на Макенджиев.

67'
  • Корнер за Левски, след като Обертан центрира, а бранител изчисти. След центрирането отбраната на Пирин се справи.

60'
  • Жълт картон за Стилиян Николов за нарушение

55'
  • Смяна в Левски. Буш излиза, Мапуку влиза

55'
  • Прохазка получи добър пас от Цветкович, но ударът му намери Макенджиев.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Буш наруши правилата срещу Макенджиев в наказателното поле на Пирин, за което получи жълт картон.

45+2'
  • Жълт картон за Паланков, който не позволи на Обертан да изпълни бързо пряк свободен удар.

45'
  • Обертан излъга трима футболисти на Пирин в наказателното поле на домакините, върна към съотборник, но атаката на "сините" не намери вярно решение

42'
  • Смяна в Пирин. Излиза Радослав Кирилов, влиза Анти Рениа

41'
  • Даниел Младенов центрира към наказателното поле на Левски, но атаката на Пирин не сполучи.

40'
  • Радослав Кирилов се нуждае от лекарска помощ

38'
  • Пряк свободен удар за Левски след нарушение на футболист на Пирин.

38'
  • Яблонски засече топката с глава след центриране от корнер, но кълбото не намери целта.