• Жълт картон за Патрик-Габриел Галчев.

87'
  • Шут на Фабио Лима от дистанция, но опитът му беше неточен.

87'
  • Шанс! Патрик-Габриел Галчев даде отличен пас в наказателното поле на Пирин към непокрития Марин Петков. Той стреля от воле, но Максим Ковальов с една ръка изби в ъглов удар.

84'
  • Жълт картон за Георги Върбанов.

83'
  • Смяна в Левски - влиза Илиян Стефанов, излиза Рикардиньо.

83'
  • Смяна в Пирин - влиза Браян Есало, излиза Абу.

82'
  • Шансове! "Сините" изпълниха ъглов удар, а Кристиан Димитров акработично стреля, но Попадийн изчисти. След това топката се озова при Фабио Лима, който без подготовка отправи удар с левия крак и накара Ковальов да прави спасяване.

76'
  • Смяна в Пирин - влиза Иван Тасев, излиза Полонски.

68'
  • Удар! Галчев отправи силен удар от пореден фал, но Максим Ковальов боксира напред.

64'
  • Жълт картон за Николай Бодуров.

63'
  • Смяна в Пирин - влиза Христо Попадийн, излиза Бенгюзов.

61'
  • Феновете на Левски запалиха доста факли в гостуващия сектор, което принуди Попов да прекрати за кратко срещата.

52'
  • Смяна в Левски - дебют прави Карлос Охене, излиза Ел Джемили.

46'
  • Смяна в Пирин - влиза Станислав Костов, излиза Суда.

46'
  • Смяна в Пирин - влиза Георги Върбанов, излиза Диане.

46'
  • Обратно сме в Благоевград за втората част на двубоя!

• Край на първото полувреме!

45+3'
  • Жълт картон за Венцислав Бенгюзов.

45+2'
  • Три добавени минути.

• ШАНС! Домакините можеха бързо да изравнят резултата, след като при тъч беше намерен Суда в наказателното на "сините". Той овладя и шутира силно от малък ъгъл, но Андреев парира удара му.

41'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Пет преди края на първото полувреме Левски стигна до повторен аванс в срещата. Марин Петков центрира отляво, а топката се озова в Муду Диане. Новият бранител на "орлетата" действа безобразно и опита да обработва, вместо да изчисти нанякъде, което накара Рикардиньо да го пресира. Бразилецът успя и напорът му донесе втори гол за "сините".

40'
  • Смяна в Левски - влиза Кристиан Димитров, излиза Фадига.

36'
  • ГРЕДА И ЗА ПИРИН! Андрей Йорданов стреля опасно от свободния удар, но топката срещна левия страничен стълб на вратата, пазена от Пламен Андреев.

35'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ХОСЕ КОРДОБА! Никола Попов отиде на on-field review да преразгледа отново ситуацията, след което реферът отмени първоначалното си решение и изгони панамския бранител на Левски.

34'
  • Жълт картон за Хосе Кордоба, който задържа откъсващия се сам срещу Андреев - Юго Комано.

31'
  • ГРЕДА! Патрик-Габриел Галчев изпълни фантастичен свободен удар, който за негово съжаление срещна напречната греда на Ковальов.

31'
  • Шанс! Джавад Ел Джемили стреля от пряк свободен удар. Опитът му срещна стената на Пирин, което залъга Ковальов, но украинският страж възстанови позицията си и улови.

29'
  • Шанс! Пирин организира втора контраатака в срещата, след като Юго Комано се понесе по левия фланг. Голмайсторът за "орлетата" даде извеждащ пас към Аймен Суда, ала той дойде дълъг, след като и Хосе Кордоба затвори играча на благоевградчани.

27'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! Авансът на гостите престоя само девет минути, след като "орлетата" изравниха резултата след отлична контраатака. Топката беше пратена вдясно по нападението след грешка на Рикардиньо. Абу даде дясно към Полонски, който върна за Асен Дончев. Даденият под наем от ЦСКА футболист даде перфектен пас към Юго Комано, който се озова сам срещу Андреев и с левия крак матира стража на "сините" - 1:1.

16'
  • Удар! "Сините" изпълниха бързо свободен удар в половината на Пирин. Патрик-Габриел Галчев овладя и влезе навътре, след което отпарви мощен удар с левия крак, който беше прекалено неточен.

13'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Гостите материализираха превъзходството си по терена с попадение. Галчев изпълни тъч към Фадига, който пропусна топката, а Рикардиньо овладя и се обърна, стреляйки силно. Максим Ковальов блокира, но Диане и Бодуров не успяха да блокират Марин Петков, който откри - 1:0.