• Шест добавени минути на мача.

90+2'
  • Пропуск! Васил Панайотов стреля неточно и прати топката встрани от вратата на Петър Петров.

89'
  • Драма в края! Вратарят на Пирин Петър Петров направи три невероятни спасявания в хода на нападение на Черно море, но Юлиан Попев изби топката от головата линия с ръка. Това бе преразгледано чрез ВАР и Попев бе изгонен директно, а Черно море получи дузпа!

85'
  • След допуснатата грешка при гола вратарят на Черно море Георги Георгиев получи травма, след като при опита си да вкара топката в игра получи веднага след нанесения удар от аут в дясното бедро.

82'
  • Смяна в Черно море - влиза Евгени Боровик, излиза Гомеш.

81'
  • Шанс! Гостите можеха за трети път да поведат в резултата след добра контраатака, но ударът на Мартин Дичев отляво бе отразен от Петров.

78'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! Голяма грешка на вратаря Георги Георгиев доведе до втори гол за Пирин. Светослав Дяков центрира балонно топката в наказателното поле на домакините и се очакваше Георгиев рутинно да прибере топката. Той обаче го удар в Брахими, който комбинира с Преслав Йорданов и той отблизо направи - 2:2.

77'
  • Шанс! Влезлият като резерва Преслав Йорданов отправи първи удар с глава от ъглов удар, но топката прелетя встрани от вратата на Георгиев.

75'
  • Смяна в Пирин - влиза Преслав Йорданов, излиза Станоев.

71'
  • Смяна в Пирин - влиза Юлиан Попев, излиза Хубчев.

70'
  • Смяна при гостите - влиза Цветомир Панов, излиза Велев.

65'
  • Васил Панайотов опита да прехвърли вратаря на Пирин с удар малко след центъра, но опитът му беше прекалено слаб.

64'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Гостите от Варна отново поведоха напред минути след допуснати гол. Пабло Гарсия стреля директно от свободен удар от позиция, която не предвещаваше това, а вратарят Петър Петров опита да улови, но допусна топката да мине между краката му - 2:1 за гостите.

62'
  • Жълт картон за Светослав Дяков за реплика срещу един от асистентите на Железов.

59'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН! Благоевградчани изравниха логично резултата в мача с оглед натиска, който наложиха над съперника си. Светослав Дяков изведе Станислав Манолев с перфектен пас зад отбраната на Черно море. Капитанът на "орлетата" овладя топката и сви успоредно за Станислав Костов, а за нападателя бе изключително лесно да прати топката в опразнената от Георги Георгиев врата - 1:1.

58'
  • Удар! Христофор Хубчев даде изящно центриране отляво за Манолев, който стреля мигновено към варненската врата от воле, но доста неточно.

53'
  • Шанс! Пирин разви атака отдясно, а Бенгюзов даде пас по земя за Манолев, но ударът на капитана на Пирин отлетя встрани.

52'
  • Смяна в Пирин - влиза Педро Ферари, излиза Занев.

• Старт на втората част!

• Край на първото полувреме в Благоевград, Черно море води на Пирин до почивката с 1:0!

45+5'
  • Пет минути добавено време.

• Директен червен картон за Родриго Енрике, който спъна Бенгюзов и реферът прецени да изгони играча на Черно море.

42'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Пабло Гарсия откри резултата за гостите, след като бе точен от дузпа!

40'
  • ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА И ВАР!  Жозе Гомеш нанесе удар по топката с крак след центриране от корнер, но неточен. Гостите от Варна искаха наказателен удар, а Александър Дюлгеров при опита си да избие топката я докосна с дясната си ръка.

Ситуацията бе разгледана чрез ВАР, а реферът Железов се забави с окончателното си решение. Реферът от Бургас отиде да гледа положението на ВАР, като след преглеждането съдията посочи бялата точка.