• Жълт картон за Радослав Цонев.

90+3'
  • Жълт картон за Станислав Костов.

90+2'
  • Отменен гол за Пирин! Домакините реализираха изключителен гол в добавеното време чрез Любомир Тодоров, който прати по фамозен начин топката във вратата на съперника, но реферът Кабаков отмени гола поради фал в атака.

90+1'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Гостите убиха интригата в тази среща, след като резервата Преслав Боруков осъществи много добър индивидуален рейд през средата, след което с техничен изстрел прати топката в левия ъгъл на Ковальов за 2:0 в полза на Арда.

88'
  • Греда за Пирин! Александър Дюлгеров се извиси над всички в наказателното поле на Арда при ъглов удар и стреля с глава, но топката се отби в напречната греда на Господинов.

85'
  • Шанс! Изключителен шанс се откри пред Пирин в края на срещата, след като висока топка се озова в резервата Велислав Минков, който стреля от въздуха, но Джелал Хюсеинов в последния момент препречи да се случи спасяване от Господинов.

82'
  • Смяна в Пирин - влиза Любомир Тодоров, излиза Медвед.

79'
  • Жълт картон за Владимир Медвед.

76'
  • При последвалото нападение Преслав Боруков елиминира с едно движение двама бранители на Пирин и стреля с десния крак, но без да затрудни Ковальов.

71'
  • Удар на Аюб Абу от движение отлетя прекалено неточно край вратата на Анатоли Господинов.

70'
  • Жълт картон за Умар Сако.

69'
  • Смяна в Арда - влиза Радослав Цонев, излиза Юруков.

63'
  • Смяна в Арда - влиза Иван Коконов, излиза Тилев.

63'
  • Смяна в Арда - влиза Преслав Боруков, излиза Йорданов.

62'
  • Смяна в Пирин - влиза Станислав Костов, излиза Кондраков.

61'
  • Смяна в Пирин - влиза Христо Попадийн, излиза Тасев.

46'
  • Смяна в Пирин - влиза Симеон Александров, излиза Бенгюзов.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+5'
  • Пет добавени минути.

• Гол за Арда! Тонислав Йорданов изпълни, а Ковальов изби топката, която се върна към изпълнителя и той я довкара. При прегледа вратарят на Пирин не беше с един от двата крака на голлинията, но поради реализирането на гола, то отсъждането за попадение на Арда остана.

41'
  • Дузпа за Арда! Шест минути преди края на първото полувреме Георги Кабаков посочи бялата точка за Арда. Иван Тилев стреля от движение, а топката срещна ръката на Александър Дюлгеров, след което пловдивският рефер отсъди дузпа за госта.

39'
  • Шанс! Арда стигна до изключителен шанс за откриващ гол, след като Станислав Иванов бе намерен след пас отляво в наказателното поле и стреля, но топката бе отбита. Тя отиде към Котев, който с финт елиминира двама бранители на благоевградчани, след което шутира по земя с левия крак, ала Ковальов с блестящ рефлекс изби топката.

29'
  • Шанс! Удар на Лъчезар Котев бе блокиран, но топката се върна към Тунгара. Малиецът стреля от средна дистанция, но Ковальов внимаваше и блокира встрани.