• Три минути добавено време на срещата

90'
  • Последна смяна за домакините. Емил Стоев влиза, капитанът Галин Иванов напуска терена

87'
  • В 86-ата минута Галин Иванов се справи с двама от бранители на Царско село. Последва подаване за Владислав Узунов, но плътният му изстрел беше изчистен от Йордан Минев точно пред голлинията

86'
  • Георги Христов заменя Густаво Карбониери в състава на Царско село

84'
  • Изстрел на Антон Карачанаков от пряк свободен удар, но в стената. Последва нов такъв от него, но Георгиев улови

82'
  • Втора смяна за Славия. Владислав Узунов се появява на терена, излиза Венцислав Бенгюзов

81'
  • Жълт картон за Венцислав Христов

80'
  • Джони Пласид трябваше да напусне собственото си наказателно поле и направи хубав шпагат, за да пресече топката преди да стигне до играч на Славия.

72'
  • Първа смяна и за Славия. Калоян Кръстев заменя Цветелин Чунчуков

70'
  • Първа смяна в двубоя и тя е за Царско село. Терена напуска Георги Минчев, на негово място се появява Антон Карачанаков

70'
  • Силен изстрел на Реян Даскалов, но доста над вратата

62'
  • ​Първи жълт картон и за домакините. Получава го Петър Патев

50'
  • Две минути след началото на втората част Венцислав Христов напредна и си освободи добра позиция за стрелба. Изстрелът му обаче премина на сантиметри от долния десен ъгъл на вратата на Георгиев

47'
  • Начало на вторите 45 минути

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 1:0

45+1'
  • Още един жълт картон за гостите. Той е за Густаво Карбониери

35'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Галин Иванов отбелязва от дузпа за 1:0!

33'
  • В 32-ата минута Славия получи правото да изпълни дузпа. Централният бранител на гостите Густаво Карбониери и Джони Пласид не се разбраха за една топка, и Цветелин Чунчуков открадна топката в наказателното поле, след което бе съборен от вратаря на Царско село. Главният арбитър Георги Димитров посочи бялата точка

32'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получава го Джони Пласид за нарушението при дузпата

32'
  • Уесли Ната отправи мощен изстрел от пряк свободен удар, но топката попадна право в ръцете на Георгиев

27'
  • След изпълнението на ъгловия удар от Галин Иванов се стигна до разбъркване в наказателното поле. Токата стигна отново до Иванов, който качи топката на главата на Цветелин Чунчуков. Той стреля с глава под горната греда, но Джони Пласид  демонстрира страхотен рефлекс и изчисти с една ръка в нов ъглов удар