• Много хубав удар на Иван Минчев, Величков избива в корнер.

• Новото попълнение Франк Риволие заменя Антонио Вутов за Спартак Варна.

56'
  • Принудителна смяна за Славия. Карл Фабиен е заменен от Кристиян Стоянов.

54'
  • ГОООЛ за Славия! Страхотно попадение на "белите". След великолепно двойно подаване между Томбак и Денислав Александров, последния намери Владимир Николов, а нападателят без никакви проблеми реализира за 3:1.

49'
  • Начало на второто полувреме.

45+5'
  • Край на първото полувреме.

45+5'
  • ГОООЛ за Славия! Зеедорф проби отляво и намери Галин Иванов, който стреля към вратата на гостите. Топката не успя да мине през купа от играчи пред Величков, но след рикошет попадна в Денислав АЛександров, който бе особени проблеми я прати в мрежата за 2:1.

45+4'
  • Уникален шанс за Спартак Варна. Ромееш бе изведен отляво, напредна много добре и предостави топката за Антонио Вутов. Той, макар и трудно, успя да стреля, но прати коженото кълбо в десния страничен стълб. След рикошета топката се озова в Ахмедов на другата греда, но нападателят не успя да засече и да стреля от един метър.

43+3'
  • Ангел Грънчов стреля с глава след подаването от корнера, но много неточно.

41'
  • Корнер в полза на Спартак Варна, който е първи за гостите от началото на мача.

40'
  • ГОООЛ за Спартак Варна! Гостите изравниха резултата с поредния гол на Ахмед Ахмедов. Йоан Бауренски отне топката от Нхуен До в половината на Славия, като прати топката на пътя на Ахмедов отдясно. Нападателят напредна необезпокояван от никого и с удар покрай Вуцов изравни за 1:1.

34'
  • Играта е спряна, за да могат футболистите на двата тима да пият вода.

30'
  • Първи удар към вратата на Славия. Йоан Бауренски стреля от дистанция, но високо над вратата.

29'
  • Нов ъглов удар за Славия.

26'
  • Нов шанс за Славия. Този път Галин Иванов обстрелва вратата на гостите, а след рикошет топката максимално затрудни Величков. Вратарят на Спартак обаче отново се справи.

22'
  • Страхотен шут на Иван Минчев от дистанция, Мартин Величков обаче е на мястото си и спасява.

21'
  • Първи корнер в мача, който е в полза на Славия.

15'
  • ГОООЛ за Славия! Карл Фабиен бележи първия си гол за "белите". Иван Минчев центрира в наказателното поле към Зеедорф, който се опита да върне топката към свой съотборник, но играч на Спартак изби. Топката отново се озова в Зеедорф, който този път намери Фабиен, който с премерен удар по диагонала бе точен за 1:0.