• 38’ Цветелин Чунчуков
  • 59’ Георги Йомов
  • 65’ Доминик Янков
  • 79’ Мирослав Будинов
  • Края на двубоя! Възпитаниците на Златомир Загорчич не успяха да се възползват от преднината си от 2 гола и допуснаха Ботев да изравнят до 2:2.

90+6'
  • Ивайло Михайлов влиза на мястото на Валери Домовчийски.

90+3'
  • Удар на Галин Иванов, който обаче профучава в страни от вратата на Костов. 4 минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Огромен шанс за Славия! След хубава комбинация между Чунчуков и Стоев последният се оказа на стрелкова позиция фронтално срещу вратата, но ударът му профуча страни от левия сттълб на Красимир Костов.

87'
  • Реузлтатът в Овча Купел е изравнен! Доминик Янков отново беше в центъра на събития, след като преодоля своя човек в отдясно и центрира в наказателното поле, където намери главата на Мирослав Будинов, за да стане резултата 2:2.

79'
  • Втори жълт картон в състава на Сашо Ангелов. Голмайсторът Доминик Янков го получава.

67'
  • Смяна в състава на Ботев Враца. На терена се появи Мирослав Будинов, който заменя Апостол Попов.

66'
  • Гол за Ботев! Доминик Янков получи топката на границата на наказателното поле на Славия и пласира чудесен удар в долния ляв ъгъл на Георги Георгиев. Стражът на "белите" нямаше никакъв шанс.

65'
  • Първа смяна в състава на Славия. Емил Стоев влиза на мястото на Влаидслав Узунов.

62'
  • Валери Домовчийски от състава на Ботев Враца е декориран с жълт картон.

61'
  • Втори гол за Славия! Георги Йомов удвоява пренината на "белите" след като беше изведен зад гърба на защитата на Ботев Враца и не сгреши сам срещу Красимир Костов.

59'
  • Шанс за Славия! Извеждащ пас зад гърба на защитата на Ботев Враца, който намери Владислав Узунов, но топката беше избита от краката му преди да нанесе завършващ удар.

54'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част! Славия води след гол на Цветелин Чунчуков в 38-та минута.

45+2'
  • Славия открива резултата! Дълъг пас на Геогри Георгиев към Цветелин Чунчуков, който се справи със защитниците на Ботев Враца и пласира чудесен удар в горния ляв ъгъл на вратата на Костов, за да открие резултата.

38'
  • Първи жълт картон в мача. Димитър Велковски го получава, след като задържа Дани Генов на около 30 метра от вратата на "белите".

37'
  • Пряк свободен удар на около 20 метра от вратата на Красимир Костов. Зад топката застана Галин Иванов, който пласира хубав удар по земя в ъгъла на вратаря на врачани, но силата в шута не беше достатъчна.

35'
  • Нов удар за от играч на Славия. Този път Дюлгеров пробва от доста далечна дистанция, но отново топката беше далеч от истината.

32'
  • Галин Иванов изпробва късмета си отдалеч. Халфът получи известно пространство на около 25 метра от вратата, но шутът му беше лек и неточен и не затрудни Красимир Костов.

29'
  • Първа смяна в двубоя и тя ще е принудителна. Попадийн от състава на Славия е заменен от Мартин Атанасов.

24'
  • Контузия в състава на Славия. Христо Попадийн е на земята и получава медицинска помощ. По всичко личи ще има принудителна смяна в състава на Загорчич.

21'
  • Греда за Ботев Враца! След изпълнение на корнер топката не беше ефективно изчистена и попадна в краката на Валери Домовчийски на задна греда, който с стреля, но намери дясната греда на вратата на Георгиев. Късмет за Славия.

12'
  • Претенции за дузпа за Славия! Галин Иванов навлезе отляво на наказателното поле, след което падна под натиска на Илия Миланов. На повторенията обаче не се вижда да има особено съприкосновение между двамата играчи.

7'
  • Първи сериозен шанс в мача за играч на Ботев! Младият Доминик Янков успя да намери пространство пред наказателното поле на Славия, обърна се и отправи хубав удар, който беше париран отлично от стража на Славия Георги Георгиев.