• Четири минути добавено време на втората част!

90+1'
  • Втора смяна и за Монтана. Йордан Йорданов замени Тони Тасев.

87'
  • Удар! Тони Тасев отправи страхотен изстрел от около 25-30 метра, като топката падаше точно под гредата, но за пореден път Вуцов се справи по блестящ начин, като изби над вратата в ъглов удар.

84'
  • Третата промяна пък бе включването в игра на Ертан Томбак на мястото на Филип Антовски.

83'
  • Владислав Узунов пък смени Петер Макрилос.

83'
  • Тройна смяна за Славия. Калоян Кръстев смени Радослав Кирилов.

83'
  • Страхотни изяви на вратаря на Славия Светослав Вуцов! Първо той отрази коварен изстрел от дистанция на Николай Минков, а след това успя да излезе бързо и да парира удар в наказателното поле на Сергей Георгиев. Последва нов изстрел на Минков, който бе отразен от Вуцов със страхотен рефлекс в корнер.

74'
  • Смяна в тима на Славия. Ивайло Димитров замени Димитър Рангелов.

71'
  • Изстрел! Александър Башлиев центрира към дъгата на наказателното поле, където бе Николай Минков. Нападателят на Монтана пое добре и стреля, но и той не беше точен в мерника си.

64'
  • Първа промяна и за гостите. Стефан Каменов замени Росен Кръстев.

61'
  • Удар! Макрилос проби добре отляво и навлезе в наказателното поле, но не успя да нанесе удар и топката му бе отнета. Тя обаче стигна до Емил Стоев, който стреля опасно, но бе блокиран.

60'
  • Първи жълт картон за играч на Славия. Получи го Надер Гнадри.

58'
  • Първа смяна в мача. Тя е за домакините. Дарко Тасевски замени Михаил Александров.

57'
  • Сергей Георгиев стреля от границата на наказателното поле, но също неточно.

54'
  • Удар на Димитър Рангелов, но високо над вратата.

52'
  • В началото на второто полувреме двата тима търсеха път към противниковата врата, но до по-сериозно положение така и не се стигна.

• Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • ГОООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Георги Вълчев отбеляза! Играчите на Славия организираха отлична атака, при която Михаил Александров получи топката отдясно и пусна пас в наказателното поле, където съвсем сам бе оставен Георги Вълчев. Халфът стреля, топката се отби от терена, удари се в дясната греда на Макенджиев, който вдигна ръце, очаквайки топката да излезе в аут, и влезе във вратата за 1:1.

45+1'
  • Удар! След отбита топка Макрилос успя да я овладее и се промъкна между двама футболисти на Монтана и шутира от  границата на наказателното поле, но Макенджиев се намеси отлично и изби в ъглов удар.

43'
  • Спорна ситуация! Николай Минков навлезе опасно в наказателното поле, а Гандри се хвърли доста опасно на шпагат в краката му. Гостите веднага поискаха отсъждане на наказателен удар, но съдията остана безмълвен.

41'
  • Шанс! След центриране от корнер Георги Вълчев стреля с глава, след като надскочи вратаря Макенджиев, който увисна, но топката премина покрай лявата греда на вратата на гостите.

38'
  • Първи жълт картон в срещата. Получи го Тони Тасев от Монтана за нарушение срещу Петер Макрилос.

30'
  • В следващите минути Славия опита да натисне съперника, но без успех. Играчите на гостите стояха компактно в отбрана и не оставяха шансове за „белите“.

30'
  • Удар! Петер Макрилос шутира пред наказателното поле с десния крак, но неточно над вратата.

20'
  • Греда за Монтана! Тони Тасев стреля директно от пряк свободен удар пред наказателното поле на домакините, но топката се отби от напречната греда.

14'
  • АВТОГОЛ! Андреа Христов вкара топката в собствената си мрежа! Топката бе центрирана в наказателното поле на домакините от Тони Тасев, където Андреа Христов се опита да попречи на Николай Минков да стреля, но вместо това засече с глава кълбото в собствената си врата. По този начин гостите поведоха в резултата.

10'
  • Първи корнер в мача. Той бе за тима на „белите“. След неговото изпълнение обаче беше извършено нарушение в атака срещу вратаря Благой Макенджиев.

7'
  • При една от първите атаки за Монтана се стигна до разбъркване в наказателното поле на Славия, но Владимир Айтов не успя да стреля към вратата на Светослав Вуцов.