• Гол за Лудогорец! Мисиджан вкара за 3:0 в полза на разградчани.

• Гол за Лудогорец! Христо Златински реализира от дузпа за 2:0 за гостите.

• Дузпа за Лудогорец за фаул срещу Мисиджан.

• Фрапантен пропуск за Славия! Везалов пропусна с глава, след като засече топката при центриране отдясно.

90'
  • Жълт картон за Светослав Дяков за нарушение.

84'
  • Шанс за Славия. Разбъркване в наказателното поле, а Цветан Кръстев отсъжда фаул в атака на Петър Атанасов.

82'
  • Хубава атака за Славия. Радослав Василев напредна и стреля, но топката мина над напречната греда.

81'
  • Трета смяна и в състава на Славия. Касаи не може да продължи и е заменен от Емил Стоев.

80'
  • Атака за Лудогорец. Мисиджан нанесе удар с глава, но Петков улови топката.

77'
  • Последна смяна за Лудогорец. Абало е заменен от Мисиджан.

75'
  • Жълт картон за Касаи за нарушение срещу Кишада.

73'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец. Ешпиньо изпълнява, а топката мина покрай вратата.

69'
  • Нападение за домакините. Манзоро центрира в наказателното поле на Лудогорец, но Стоянов улови топката.

67'
  • Нов ъглов удар за Славия. При центрирането, топката е избита.

66'
  • Контраатака за Славия. Отсъдено е нарушение в атака на Василев срещу Георги Терзиев.

65'
  • Нова смяна в състава на Славия. Вълчанов напуска, а в игра влиза Петър Атанасов.

63'
  • Вандерсон владее, върна към Дяков, който обаче отправи слаб и неточен удар.

62'
  • Жълт картон за Карлос Фонсека от Славия.

61'
  • Още една смяна за Лудогорец. Безяк е заменен от Жуниор Кишада.

59'
  • Корнерът е изпълнен, но нищо опасно за Лудогорец.

58'
  • Рисково отиграване на Влади Стоянов и следва корнер.

58'
  • Смяна и в състава на Лудогорец. Минев е заменен от Жуниор Кайсара.

57'
  • Смяна в състава на Славия. Шоколаров напуска, а на негово място влиза Владимир Семерджиев.

56'
  • Шанс за Славия. Фонсека пусна към Вълчанов, който опита хубав пас в наказателното поле, но защитата на Лудогорец се справи.

56'
  • Йордан Минев получава медицинска помощ след сблъсък с футболист на Славия.

53'
  • Жълт картон за Костадин Дяков, който спря атака на Лудогорец. Преди това Ради Василев стреля при добър шанс за Славия, но вратарят на гостите Владислав Стоянов спаси.

52'
  • Корнер за Славия. Шанс за "белите", но защитата на гостите се справи.

48'
  • Фонсека центрира в наказателното поле на гостите и следва ъглов удар.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Нов ъглов удар за гостите. Златински центрира. При разбъркването топката излиза в аут.

45+2'
  • Ъглов удар за Лудогорец, но центрирането бе неточно.

45'
  • Шанс за Лудогорец. Ешпиньо пусна към Вандерсон. Той намери Абало, следва пас към Златински, но топката бе изчистена от Касаи.

44'
  • Центриране в наказателното поле на Джереми Манзоро, Крумов опита да насочи топката към вратата, но не се получи.

41'
  • Жълт картон за Браян Ангуло, който фаулира Пламен Крумов.

40'
  • Минев пусна към Абало, но Георги Петков излезе и стигна първи до топката.

39'
  • Шут на Фонсека при атака за Славия, но топката минава в страни от вратата на Лудогорец.

37'
  • Центриране от ъглов удар, Терзиев игра с топката, но тя излезе в аут.

35'
  • Златински центрира в наказателното поле на Славия, но Шоколаров чисти в ъглов удар.

35'
  • Влади Стоянов игра рисковано в наказателното поле на гостите, но Радослав Василев не стигна до топката.

33'
  • Гол за Лудогорец! Топката стигна до Фабио Ешпиньо, който изскочи от втора позиция и мушна топката покрай Георги Петков за 1:0 за Лудогорец!

31'
  • Лудогорец атакува, Безяк пусна към Вандерсон.

31'
  • Игра с ръка на Димитър Везалов, но реферът не забеляза. Следва атака за Славия, Манзоро центрира, но нищо опасно за Лудогорец.

30'
  • Гостите владеят, Ангуло пуска към Вандерсон, топката стига до Безяк, който шутира, а вратарят спаси, но е отсъдена и засада.

26'
  • Корнер за Лудогорец. Ешпиньо центрира, след разбъркването топката е избита. Пак Ешпиньо центрира, но слабо.

24'
  • Атака за Лудогорец. Остро центриране в наказателното поле, но никой от Лудогорец не успя да засече топката.

21'
  • Ъглов удар в полза на Славия. Манзоро центрира, но Светослав Дяков чисти с глава.

21'
  • Ешпиньо финтира Крумов, топката стига до Роман Безяк, но Касаи се намеси чисто и отнема.

20'
  • Ради Василев върна назад, топката стигна до Джереми Манзоро, който стреля, но в страни от вратата.

17'
  • Атака за Лудогорец. Абало пуска към Данчо Минев, но той не успя да овладее топката.

15'
  • Везалов намира Радослав Василев, който стреля, но вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов спаси.

13'
  • Контратака за Славия, която обаче приключва заради засада на Радослав Василев.

12'
  • Постепенна атака на Славия. Фонсека владее, центрира, а след удар на Иван Вълчанов следва аут.

11'
  • Нова атака за шампионите. Роман Безяк нанесе удар, но топката излезе в аут.

9'
  • Ъглов удар за Лудогорец отляво на вратата на Славия. След разбъркването топката попадна в Александър Александров, който стреля фронтално срещу вратата, но пропусна.

8'
  • Контраатака за Славия, но тя е спряна бързо. Гостите бързо напреднаха в атака, Дани Абало стреля, но топката излезе в корнер.