• Край на мача!

90+3'
  • Стефан Баджи получава жълт картон.

81'
  • ГОООЛ за Лудогорец Дан Битон бележи в трети пореден мач за разградчани. Битон се разписа с далечен шут, за да направи резултата 3:1 в полза на Славия.

73'
  • След разиграването от корнера последва силен удар към вратата на Стергиакис, но гръцкият страж се справя на висота и избива.

70'
  • Корнер за Лудогорец.

69'
  • Ертан Томбак заменя Христо Попадийн за Славия.

66'
  • Цветослав Петров заменя Якуб Швиерчок.

55'
  • Иван Йорданов заменя Серкан Юсеин в редиците на Лудогорец.

52'
  • Жълт картон за Стоев.

51'
  • Будинов заменя Димо Бакалов за Лудогорец на почивката.

47'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • ГОООЛ за Славия! Ради Кирилов прави резултата 3:0 в полза на своите с красив удар от въздуха!

45+1'
  • Червен картон и за помощника на Златомир Загорчич - Мартин Кушев за реплики срещу съдията.

37'
  • Жълт картон и за Бакалов.

36'
  • Бенгюзов получава жълт картон.

36'
  • Сисиньо получава червен картон.

36'
  • Неприятни сцени в Овча купел. Футболистите на двата тима си сформираха меле, след като Димо Бакалов наруши правилата срещу Попадийн.Най-деен е сблъсъка бе Сисиньо, който удари в лицето противников състезател и получи червен картон.

35'
  • Втори гол за Славия! След страхотна атака за "белите", домакините увеличават преднианта си, а точен е Христо Попадийн.

29'
  • Прекрасна възможност за Славия. Калоян Кръстев получи в наказателното поле и стреля, но топката срещна тялото на Георги Терзиев. Последва нов удар на Кръстев, но отново в тялото на капитана на гостите.

24'
  • Свободен удар в полза на Лудогорец. Дан Битон застава зад топката и стреля над стената, но прехвърля и вратата.

21'
  • Нова възможност за Славия. Този път Филип Кръстев изведе съфамилника си Калоян, който стреля силно, но неточно.

15'
  • ГОООЛ за Славия! Филип Кръстве бележи страхотен гол за домакините. След разиграване в наказателното поле на Лудогорец, гостиет не успяха да изчистят добре топката, която попадна на крака на Филип Кръстев, който с мощен шут от 23 метра матира Ренан.

12'
  • Страхотен удар на Радослав Кирилов от дистанция. Ренан плонжира и избива в първи корнер.

8'
  • Спокойни първи пет минути в Овча купел. Играта се води предимно в центъра на терена, като пасностите пред двете врати липсва.