90+3'
  • Три минути добавено време.

• Смяна в Лудогорец - влиза Бернард Текпетей, излиза Сантана.

87'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Халфът Алекс Сантана отправи мощен удар от разстояние, а топката се отби в гърба на Милен Гамаков, след което се запъти към вратата на Светослав Вуцов. Топката тупна преди голлинията, но синът на Велислав Вуцов не успя да я улови и я допрати във вратата си.

83'
  • Смяна при гостите - влиза Елвис Ману, излиза Десподов.

77'
  • Ново спасяване на Вуцов! Кирил Десподов бе изведен вдясно зад отбраната на Славия и стреля от воле с десния крак, след като Гамаков не успя да го затвори, но Вуцов парира опита на юношата на Литекс.

76'
  • Голямо спасяване! Лудогорец създаде страхотно нападение към вратата на Славия, където Светослав Вуцов отказа "орлите" от втори гол. Алекс Сантана пусна пас към Кешеру, който бе с гръб към вратата на Славия и пусна извеждащ пас леко вляво за Доминик Янков. Младият футболист шутира силно, но Вуцов скъси дистанцията и блокира удара.

74'
  • Смяна в Славия - влиза Дарко Тасевски, излиза Карабельов.

73'
  • Жълт картон за Жосуе Са от Лудогорец за фаул срещу Карабельов.

70'
  • Смяна в Славия - влиза Калоян Кръстев, излиза Рангелов.

68'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Гостите откриха резултата чрез резервата Кешеру, който бе намерен перфектно в наказателното поле на Славия след центриране от корнер и отблизо с глава поведе "орлите".

65'
  • На трибуните фенове няма заради противоепидемичните мерки, но феновете на Славия са намерили начин да подкрепят отбора си, палейки факли отвън стадиона.

• Смяна в Лудогорец - влиза Клаудиу Кешеру, излиза Митков.

62'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Каули.

62'
  • Смяна в Славия - влиза Венцислав Бенгюзов, излиза Вълчев.

59'
  • Смяна в Славия - влиза Емил Стоев, излиза Фирцулеску.

58'
  • Гамаков шутира с левия крак от фаул, но неточно.

56'
  • Жълт картон за Оливие Вердон.

55'
  • Бранителят на Славия Петър Патев избута до наказателното поле на домакините Мавис Чибота, но реферът Драганов не отсъди фаул за "орлите".

53'
  • От голлинията! Лудогорец започна втората част на бързи обороти и беше много близо до гола. Мавис Чибота отправи техничен удар, но Филип Антовски изчисти топката от голлинията, след като вратарят Вуцов остана на място.

49'
  • Старт на втората част.

46'
  • Край на първата част!

45'
  • Удар! Добро нападение на Лудогорец, след като Каули центрира диагонално за Сисиньо вдясно. Той свали с гърди към Чибота, който шутира мощно, но Светослав Вуцов отрази удара.

44'
  • Нов удар на Десподов от фаул, но този път доста неточно - аут.

32'
  • Претенции за дузпа! Халфът на Славия Драгош Фирцулеску се свлече в наказателното поле на Лудогорец, а съставът на "белите" имаше претенции към съдията Драганов за дузпа. Бранителят Антон Недялков неволно закачи халфа и играта продължи.

30'
  • Греда за Лудогорец! Кирил Десподов изпълни великолепно пряк свободен удар, но ударът му с десния крак срещна напречната греда на Светослав Вуцов.