• Треньорът на гостите Антон Велков получава жълт картон за реакцията си.

• Жълт картон за Пицолис

82'
  • Удар от дистанция на Бруно Франко, но много неточно.

80'
  • Още една смяна за Локо Сф. Анисе Бру напуска, на негово място Светослав Диков.

79'
  • Роберто Райчев на мястото на Денислав Александров

76'
  • Станоев на мястото на Галин Иванов

75'
  • Играчите на Локо Сф имаха претенции за дузпа за задържане на Мартин Георгиев в наказателното поле срещу Джани дос Сантош.

70'
  • Жълт картон за Балов.

65'
  • Гол за гостите. Доброто представяне на Локо Сф след почивката даде резултат в 63-ата минута. След центриране в наказателното поле, Анте Аралица се оказа много съобразителен отблизо, след като топката се отби в защитник в бяло, за да може да засече топката в мрежата на Николай Кръстев.

63'
  • Николов напуска, на негово място Балов.

63'
  • Локомотив София започна второто полувреме малко по-добре, за разлика от първото. Все още обаче сериозните опасности липсват.

62'
  • Хубаво извеждащо подаване към Стив Траоре, излезе срещу вратаря Николай Кръстев, но стреля встрани.

58'
  • Дос Сантош на мястото на Мики Орачев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Траоре на мясото на Рапосо

46'
  • Край на първото полувреме

45+6'
  • Гол за Славия и 3:1 в полза на домакините, още преди да е завършило първото полувреме. Владимир Николов се разписва точно преди почивката. След центриране от фал на Галин Иванов Владо Николов засече с глава.

45+6'
  • Претенции за дузпа от Локомотив София в края на полувремето, но повторенията не убедиха, а и съдията не отсъди такава.

45+4'
  • Жълт картон за Аралица

45+3'
  • Жълт картон за Галин Иванов

45+2'
  • Три минути добавено време

45+1'
  • Гол за Локомотив София. След постепенна атака на "железничарите" Анисе Бру пусна топката към Анте Аралица, който с изненадващ удар по земя от границата на наказателното поле реализира за 1:2. След 2-минутно преразглеждане на ситуацията за съмнение за засада, попадението беше признато за редовно от съдията Владимир Вълков.

38'
  • Принудителна смяна в състава на Славия. Чунг До влиза на мястото на контузения Иван Минчев.

37'
  • Доналдо получи жълт картон

32'
  • Центриране в наказателното поле на гостите. Владимир Николов засече с глава отблизо, ударът не затрудни Александър Любенов.

25'
  • Гол от дузпа за Славия. Иван Минчев се разписа за 2:0. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Селсо Рапосо след удар към вратата на Куентин Зеедорф.

15'
  • Удар на Кристиян Стоянов срещна напречната греда, при продължението на ситуацията главният съдия отсъди дузпа за игра с ръка на Селсо Рапосо след удар на Зеедорф.

14'
  • Галин Иванов беше много близо до попадението, след като отправи удар от наказателното поле, но право във вратаря Александър Любенов, който отрази майсторски.

13'
  • Гол за Славия. 1:0 в полаза на домакините след отлично проведена многостепенна аката отляво по нападението. Куентин Зеедорф реализира дебютното си попадение за Славия.

9'
  • Изберете най-добрия на терена. Гласувай за Играч на мача ТУК!

2'
  • Начало на мача.

• Президентът на Славия Венцеслав Стефанов е заел място на стадиона, за да наблюдава дербито.

• Стадион: Александър Шаламанов
    Излъчва: Diema Sport