• Първа смяна за Локомотив. Айвън Ангелов замени Парвиз Умарбаев.

89'
  • Жълт картон и за Людовик Соарес от Славия.

88'
  • Опасност! Кемело Нгуена отправи силен изстрел пред дъгата на наказателното поле, топката тупна коварно пред Рейдър, но стражът изби в корнер.

86'
  • Удар! Кирилов опита да намери далечния ъгъл, но стреля над вратата на Рейдър.

81'
  • Удар на Иван Минчев, но в аут.

78'
  • Първо официално предупреждение за играч на домакините. Получи го Емил Стоев.

78'
  • Втора промяна за Славия. Петер Макрилос бе заменен от Иван Минчев.

72'
  • Втори жълт картон в срещата. Получи га Парвиз Умарбаев.

65'
  • Първа смяна в двубоя. Кристиан Добрев бе заменен от Тони Тасев в тима на Славия.

61'
  • Нов шанс за Славия! Кристиан Гомис покри засадата, което даде възможност на Емил Стоев да излезе сам срещу вратаря и реши да прехвърля Рейдър, който бе излязъл напред. Опитът на Стоев обаче се оказа крайно неуспешен.

59'
  • Възможност за Славия! „Белите“ организираха чудесна скоростна контраатака, при която Радослав Кирилов получи отляво и напредна към наказателното поле, където преодоля Милош Петрович, но точно преди да нанесе удар Мартин Паскалев притича и изчисти топката.

52'
  • Отменен гол за Локомотив! Минчев засече атрактивно с глава центриране на Карагарен в наказателното поле, но попадението беше отменено заради засада на нападателя, която бе потвърдена от системата ВАР.

48'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Шанс за Локомотив! Парвиз Умарбаев центрира отляво в наказателното поле, където Димитър Илиев засече с глава на далечната греда, но Вуцов изби. Последва удар на Георги Минчев, който обаче бе блокиран.

45+1'
  • Една минута добавено време на първото полувреме!

45+1'
  • Първи жълт картон в мача, който е за Мартин Паскалев от Локомотив Пловдив.

41'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Кристиан Добрев изравни! Ради Кирилов центрира отляво в наказателното поле, където Кристиан Добрев излезе добре пред Милош Петрович и с прекрасен удар с глава намери вратата на Рейдър, като по този начин се реваншира за грешката си при попадението на Локомотив – 1:1.

40'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ! Разписа се Йосип Томашевич! След изпълнение на странично хвърляне, отдясно по атаката на гостите, Илиев овладя и комбинира със Салинас. Бразилецът пък центрира към далечната греда, където Кристиан Добрев изпусна Томашевич, а хърватският бранител опъна мрежата зад Вуцов с плътен удар с левия крак – 0:1.

35'
  • Пореден изстрел в двубоя! Отправи го Ерол Дост от границата на пеналтерията, но Рейдър нямаше проблеми и улови.

32'
  • Нов удар! Карагарен нанесе първия точен удар за гостите, но без проблеми за Светослав Вуцов.

29'
  • Нов шанс за „белите“! Радослав Кирилов центрира от корнер в наказателното поле, където Емил Виячки стреля с глава, но право в ръцете на вратаря Лукас Рейдър.

24'
  • Удар! Бирсент Карагарен получи отляво в наказателното поле и нанесе изстрел по ниско по терена, но покрай дясната греда на Светослав Вуцов.

19'
  • Шанс за Славия! Стоев задържа добре топката и центрира отдясно в наказателното поле, където намери Петер Макрилос, който овладя и обръщайки се стреля, но над вратата на гостите.

17'
  • Удар! Емил Стоев влезе в наказателното поле отдясно и стреля, но покрай вратата.

15'
  • Претенции за дузпа за Локомотив! Лукас Салинас проби отлично в половината на Славия, преодоля Ерол Дост и комбинира с Димитър Илиев в наказателното поле. Капитанът на „смърфоовете“ бе съборен от Людовик Соарес, но бранителят на „белите“ игра чисто и съдията подмина ситуацията.

14'
  • Втори корнер за Славия. Без опасности след изпълнението му.

9'
  • Първият удар към една от двете врати бе дело на Лукас Салинас, който стреля от дистанция, но неточно.

8'
  • Първи ъглов удар в мача. Той е на сметката на домакините. След изпълнението му гостите изчистиха.