0 : 1

• 45+5’ Кристиан Димитров
  • Край на срещата - победа за Левски!

90+5'
  • Като по чудо топката не се озова във вратата на Славия. При корнер се стигна до няколко опита за удар, а в крайна сметка ситуацията завърши с неточен изстрел на Александър Колев.

90+4'
  • Смяна - Патрик Мислович заменя Евертон Бала.

90+2'
  • Пет минути продължение

90+1'
  • Славия отново посика дузпа, футболист на домакините се сгромоляса в наказателното след единоборство с Патрик-Габриел Галчев, но и този път съдията не намери достатъчно причини да отсъди наказателен удар.

87'
  • Смяна - Джавад Ел Джемили влиза в игра за Левски на мястото на Мустафа Сангаре.

84'
  • Роберто Райчев финтира Патрик-Габриел Галчев, след което футболистът на домакините се озова на земята. Имаше контакт между него и защитника на Левски, което доведе до претенции за дузпа от страна на "белите". И този път реферът Радослав Гидженов не посочи бялата точка.

82'
  • Официално предупреждение и за Кристиан Димитров.

81'
  • Смяна - Кристиян Балов заменя Карл Фабиен.

80'
  • Жълт картон за Кристиан Макун.

78'
  • Майкон стреля от границата на наказателното. Светослав Вуцов се справи с изпълнението по земя.

76'
  • Асими Фадига имаше пространство и веднага стреля с левия крак. Ударът му прелетя встрани от вратата на "белите".

75'
  • Отличен шанс! Майкон беше съборен на границата на наказателното, а топката стигна до Евертон Бала. Той се озова сам срещу стража на Славия и завърши с удар, който срещна тялото на Светослав Вуцов и не влезе.

70'
  • Смяна - Денислав Александров влиза в игра, а Куентин Зеедорф излиза.

67'
  • Първи жълт картон в мача - получава го Мустафа Сангаре.

67'
  • Смяна - Асими Фадига заменя Марин Петков.

65'
  • Смяна - Алдаир излиза, а Патрик-Габриел Галчев влиза на терена.

65'
  • Иван Минчев пробва късмета си с далечен удар, но топката прелетя височко над вратата на гостите.

62'
  • Куентин Зеедорф с лек изстрел, Матей Маркович улови с лекота.

60'
  • Мощен шут на Марин Петков беше блокиран. След това играта бе спряна заради игра с ръка на Алекс Колев.

55'
  • Последва корнер, след който се стигна до удар на Алдаир. Изпълнението му обаче беше неточно.

51'
  • Евертон Бала отново показа техниката си, справяйки се с футболист в бяло. Той навлезе в наказателното и опита с пас да намери съотборник, но подаването му беше пресечено.

50'
  • Смяна - Роберто Райчев заменя Галин Иванов.

46'
  • Смяна - Цветелин Чунчуков влиза на мястото на Кристиян Стоянов.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+6'
  • ГООООООООЛ! Левски изпълни корнер, а Кристиан Димитров се извиси над всички, за да стреля с глава. Светослав Вуцов беше тръгнал напред и така ударът на защитника на "сините" се озова в мрежата му.

45+5'
  • Александър Колев беше съборен в наказателното поле. Нападателят не успя да стигне до топка в битка с Венцислав Керчев. Гостите поискаха дузпа, но Радослав Гидженов остави играта да продължи. Не последва и намеса на ВАР.

45+2'
  • Четири минути продължение на първата част

45+1'
  • Мустафа Сангаре успя да си овладее топката, завъртя се и дори нанесе удар, който обаче не затрудни стража на Славия.

43'
  • Александър Колев стреля с глава при центриране от корнер - след рикошет кълбото напусна очертанията за нов корнер. Не последва обаче нищо по-опасно пред вратата на "белите".

41'
  • Греда! Евертон Бала показа отлична техника, след което и нанесе мощен шут от разстояние. Светослав Вуцов успя да докосне топката, която срещна и напречния стълб преди да излезе.

38'
  • Последва контраатака на Славия. Карл Фабиен намери Куентин Зеедорф на далечната греда, а вторият отблизо не успя да прати топката във вратата на гостите.

37'
  • Първи точен удар и за "сините" - нанесе го Евертон Бала след разбъркване в наказателното на домакините.

37'
  • Евертон Бала опита да затрудни Светослав Вуцов с изстрел от дистанция. Изпълнението му обаче прелетя над напречната греда.

34'
  • Добър шанс за домакините! Карл Фабиен напредна отлично отдясно, навлезе в наказателното, след което си нагласи топката на левия крак. Последва удар, който беше отразен от Матей Маркович.

29'
  • Левски изпълни корнер - Евертон Бала центрира, а на близката греда Венцислав Керчев изби. Решението на терен изненадващо беше за аут, но именно футболистът на домакините последен игра с топката.

21'
  • След няколко минути забавяне играта беше подновена, а Сангаре продължи участието си в мача, след като получи медицинска помощ.

18'
  • Проблем за Мустафа Сангаре! Нападателят се сгромоляса на земята след единоборство с Галин Иванов.

15'
  • Евертон Бала получи в наказателното на "белите". Той опита центриране, но от малък ъгъл не успя да намери съотборник. Вместо това Светослав Вуцов без проблеми улови.

9'
  • Куентин Зеедорф беше изведенс хубав пас. Стражът на Левски Матей Маркович внимаваше и бързо излезе напред, за да стигне до топката пръв и да я изчисти.

7'
  • Иван Минчев центрира от пряк свободен удар, а Мартин Георгиев опита да стреля с глава. Той не нацели добре топката и не успя да я насочи към вратата на Левски.