• Смяна в състава на Левски. Алар влиза, излиза Робърта

86'
  • Претенции от страна на Славия за дузпа, но съдията остави играта да продължи.

84'
  • Гол за Левски. Станислав Иванов се разписа и сякаш подпечата успеха на "сините"

81'
  • Каргас има нужда от лекарска помощ

78'
  • Смяна в Славия, излиза Кръстев, влиза Мицански

77'
  • Бенгюзов с далечен, но неточен удар към вратата на Миятович.

76'
  • Гол за Левски! Нашименто, който се появи като смяна на терена, съумя да копне топката и да излъже Петков, за да изведе "сините" напред в резултата

73'
  • Смяна в Левски, влиза Нашименто, излиза Мазурек

71'
  • Хубав пас на Райнов, топката попадна в Робърта, но той стреля над вратата

67'
  • Смяна в Славия. На мястото на Стоев, влиза Тасевски

65'
  • Емил Стоев има нужда от лекарска помощ

64'
  • Жълт картон и за Каргас

64'
  • Жълт картон за Георги Петков

63'
  • Корнер за Левски. Мазурек центрира, Георги Петков и Каргас започнаха разправия, а вратарят и защитникът получиха жълти картони

63'
  • Жълт картон и за Славчо Шоколаров от Славия за нарушение срещу Миланов

54'
  • Невероятен пропуск на Мазурек, който не съумя да се разпише във вратата на Славия

53'
  • Миланов центрира от пряк свободен удар, след центрирането в наказателното поле, но атаката не донесе опасност за Петков

52'
  • Жълт картон за Гамаков, след нарушение срещу Паулиньо

51'
  • Удар на Хали Тиам, топката мина над вратата, след като Мазурек опита удар, но бранител беше на ниво и изби

50'
  • Пряк свободен удар за Левски, след изпълнението не последва опасност за Петков.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 0:0, в края на полувремето Галин Иванов изкочи срещу Миятович, но не съумя да се разпише във вратата на Левски

45+3'
  • Патев и Петков се сблъскаха в наказателното поле на Славия при атака на Левски, а Райнов не успя да се разпише

45+1'
  • Пряк свободен удар за Левски в половината на Славия. Мазурек опита да изненада Петков, но топката коварно падна малко над напречната греда на Славия

40'
  • Претенции от страна на Робърта за дузпа, но топката удари Гамаков в гърба.

39'
  • Паулиньо пробва пас към съотборник в наказателното поле на Славия, но Муньос изчисти в корнер. След изпълнението му не последва опасност за Петков

38'
  • Пряк свободен удар за Левски, след изпълнението Райнов не успя да стигне до топката и тя излезе в аут, след центрирането на Мазурек.