• Край на мача! Етър и Славия не се победиха, завърпвайки 0:0 в скучноват първи мач от 13-тия кръг в efbet Лига.

90+4'
  • Последен шанс в мача. Даниел Пехливанов застана зад пряк свободен удар на около 20-на метра от вратата на Световслав Вуцов, но изстрелът му попадна право в ръцете на младия страж. Това ще бъде всичко тук!

90+3'
  • Смяна за гостите - Алдаир Ферейра е замене от Стелиян Добрев.

85'
  • Огромен шанс за момчетата на Томаш! След бърза контраатака Преслав Боруков излезе на стрелкова позиция, но Светослав Вуцов успя да се намеси подобаващо и да избие в ъглов удар.

82'
  • Голям шанс за Славия! След центриране на Филип Антовски Калоян Кръстев се завъртя добре на точката на дузпата и само стррахотна намеса на Христо Иванов предотврати сигурно попадение.

76'
  • Радослав Кирилов напредна по левия фланг и се опита да намери позиция за изстрел. Шутът му в крайна сметка беше неточен.

70'
  • Смяна и за Славия - Филип Кръстев заменя Георги Вълчев.

62'
  • Милчо Ангелов получи топката на границата на наказателното поле и отправи изстрел, който обаче беше блокиран от Ертан Томбак в ъглов удар.

61'
  • Кольо Станев, от състава на гостите, се опита да излезе сам срещу Световслав Вуцов, но защитник му изби топката в последния момент.

58'
  • Равностоен старт и на втората част, двата тима не могат да намерят пътя към гола

48'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част - 0:0 на стадион "Славия" след 45 минути.

45+2'
  • Принудителна смяна на вратата на Славия - контузеният Георги Петков е заменен от Световслав Вуцов.

45+2'
  • Жълт картон и за Пламен Крачунов от състава на гостите

40'
  • Голям шанс за Етър! След разбъркване пред вратата на Славия Преслав Боруков излезе очи в очи с Георги Петков, но опитният страж скъси, за да предотврати гол. Кольо Станев опита изстрел отдалеч при добавката, но той мина встрани.

38'
  • Жълт картон за Преслав Боруков

28'
  • Поредица от статични положения пред вратата на Етър, но без никакъв резултат за състава на Александър Тарханов.

27'
  • Калоян Кръстев се извиси най-високо след центриране от ъглов удар, но изстрелът му беше доста неточен.

22'
  • Нов шанс за "белите", след като Венцислав Бенгюзов размени двойно подаване с Калоян Кръстев и отправи удар, който обаче беше много неточен.

17'
  • Славия владее топката през повечето време, но без особени опасности пред вратата на Христо Иванов.

10'
  • Първа интересна ситуация в двубоя! Емил Стоев получи извеждащо подаване. Атакуващият футболист не се забави и стреля, но Христофор Хубчев успя да блокира опита на Стоев.