• КРАЙ НА МАЧА.

90+4'
  • Последна смяна за Славия - Андреа Христов напуска куцукайки, вместо него Мартин Атанасов.

90+2'
  • Славия пропусна да сложи край на интригата! Галин Иванов открадна топката срещу разреданата защита на Етър и не беше проблем за него да изведе Йомов съвсем сам срещу вратаря. Крум Стоянов все пак застигна крилото и не му позволи да стреля в пеналта, но топката смени посоката си така, че да стане удобна за дотичалия Галин Иванов. Той опита да копне покрай Христо Иванов, който се справи и отрази.

90+1'
  • Последна смяна в Етър - Дино Мартинович зае мястото на Руменов.

90'
  • Жълт картон за Милен Гамаков от Славия.

88'
  • Медицинска помощ за Андреа Христов от Славия, който изпитва болки в лявото коляно.

87'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 2:1! Калоян Кръстев е в прегръдките на съотборниците си! Шоколаров този път изпълни корнер отляво по атаката, а учудващо никой от защитниците на Етър не следеше Кръстев. Той се завтече от втора позиция и пред вратарското поле се извиси, за да стреля безкомпромисно под гредата.

82'
  • Отново отличен Христо Иванов! Галин Иванов залъга умело и отправи тежък шут към горния десен ъгъл, а Христо Иванов с една ръка изби в ъглов удар.

82'
  • Втора смяна в Етър - Иван Стоянов взе капитанската лента, след като замени Ковачев.

78'
  • Отлично спасяване от Христо Иванов! Шоколаров отново изпълни ъглов удар отдясно по атаката и пак търсеше зоната при далечната греда. Андреа Христов се пребори със съперников играч и съотборник, за да стреля силно с глава, ала Иванов плонжира и закова топката в ръцете си.

76'
  • Първа смяна в Етър - Милчо Ангелов влезе в игра за сметка на Боджадж.

75'
  • Шанс пред Славия! Емил Виячки спечели високата топка при центрирането на Шоколаров от ъглов удар. Бранителят нанесе параболичен изстрел с глава, който мина точно над гредата зад Христо Иванов.

70'
  • Втора смяна в Славия - Калоян Кръстев зае мястото на Чунчуков.

70'
  • Опит на Светослав Ковачев да обстрелва целта от около 23 метра по диагонала. Топката премина много високо над вратата.

66'
  • Жълт картон за Христо Попадийн от Славия.

61'
  • Шанс пред Даниел Младенов да обстрелва от дистанция! Никола Колев елегантно се измъкна с дрибъл от собствената половина, а после комбинира с Руменов, който намери Младенов отляво пред наказателното поле. Крилото получи пространство, за да опита изстрел, който прелетя на метър и половина над лявата сглобка.

60'
  • ГОЛ ЗА ЕТЪР - 1:1! Даниел Младенов вкара 5-ото си попадение, а то трудно подлежи на обяснение. Футболист на Етър с глава опита да върне топката с глава към наказателното поле на Славия, а Николай Дюлгеров подложи крак и рикошетът прати кълбото високо нагоре. Вратарят Георги Георгиев и двама бранители уж се подсигуряваха един друг, а при тупкането на тревата топката прехвърли зле излезлия вратар. Той с ръка успя да я избие в гредата, а после Младенов - единственият играч на Етър в пеналта - с лекота вкара на празна врата.

58'
  • Първа смяна в Славия - Емил Стоев напусна игра, вместо него Георги Йомов.

53'
  • О, невероятна ситуация пред Етър! Румен Руменов твърде лесно получи отляво и още по-лековато мина покрай Андреа Христов, за да центрира ниско. Милен Гамаков беше закъснял с покриването на Боджадж, който обаче не разчете крачката и на 6-7 метра пред вратата се размина с топката.

51'
  • Несигурна намеса от Христо Иванов! Галин Иванов се зае да изпълнява ъглов удар по левия фланг и въпреки сериозната дистанция опита непретенциозен шут. Иванов обаче зле прецени тупкането на топката и в крайна сметка нескопосано изби с тяло в корнер.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Етър подновиха мача от центъра. Без смени в двата отбора.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+2'
  • Какъв шанс пред Чунчуков, който успя да открадне топката от краката на Александър Дюлгеров, който опита слаб пас към вратаря. Нападателят успя да прихване в наказателното поле, но Дюлгеров много бързо възстанови позиция и с чудесен шпагат спря тарана, а после атаката се притъпи.

45+1'
  • 2 минути добавено време към първата част.

• Етър до момента не показва нужната агресия да се върне в мача след получения гол. Славия сравнително безпроблемно контролира събитията, като също не се хвърля в стремглави атаки.

• ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 1:0! Влади Узунов завърши чудесната комбинация! Чунчуков стартира всичко, като с хубав дрибъл се измъкна от двама души отляво и проби по аутлинията в наказателното поле. Той върна назад за Галин Иванов, който на свой ред се спусна напред и даде ниско прострелно центриране през купа от играчи. Топката стигна до намиращия се на 2 метра пред вратарското поле Узунов и с по-слабия си десен крак футболистът на "белите" не даде надежди на вратаря.

24'
  • Медицинска помощ за Цветелин Чунчуков, който получи неволен удар в лицето от Александър Дюлгеров.

16'
  • Спасяване от Георги Гергиев! Светослав Ковачев се възползва от голяма грешка на Милен Гамаков в близост до наказателното поле на "белите". Крилото с пас по тревата намери Румен Руменов на около 3 метра зад точката на дузпата, откъдето халфът стреля силно, но и в обсега на Георгиев.

14'
  • Първа голова възможност и тя беше за Етър! Флорент Боджадж с лекота взе високата топка пред погледа на Виячки и с глава продължи вляво зад гърба на защитата за Даниел Младенов. Крилото пое добре и нахлу в наказателното поле, където обаче не нанесе най-силния възможен изстрел. Георги Георгиев с лекота закова топката в ръцете си.

9'
  • Пряк свободен удар за Славия отляво по атаката, на 6-7 метра от аутлинията. Галин Иванов опита нещо нетипично - центриране по тревата, което обаче беше лесно разгадано от Александър Дюлгеров.