• Двойна промяна за домакините – Емил Мартинов влезе на мястото на Ерол Дост.

• Смяна за Славия – Роберто Райчев замени Тони Тасев.

88'
  • Промяна за Етър – Хавиер Бетегон влезе на мястото на Крум Стоянов.

83'
  • Проблеми за Вуцов! Топката беше върната назад към вратаря Светльо Вуцов, който не беше притесняван от никого, но действаше разконцентрирано и позволи кълбото да мине под крака му, но все пак успя да стигне до него и изчисти в корнер.

73'
  • Изчистване! Славия организира бърза контраатака, при която Галин Иванов изведе на скорост Тасев в наказателното поле, който опита пас покрай вратаря към втора греда за Стоев, но точно пред него Мариян Иванов успя да изчисти в корнер. След изпълнението се стигна до кратко разбъркване в наказателното поле, като топката стигна до Галин Иванов, който обаче от чиста позиция стреля над вратата.

72'
  • Какъв шанс за Славия! След изпълнение на тъч отляво по атаката на „белите“, в близост до наказателното поле, топката стигна до Емил Стоев, който размина капитана Мартин Иванов и стреля от чиста позиция, но отново Величков запази вратата си от втори гол.

68'
  • Още един опасен удар! Тасев стреля директно от пряк свободен удар от сериозна дистанция пред наказателното поле, но малко над вратата.

62'
  • Ново спасяване от Величков! Славия разигра добре отляво, а Иван Минчев получи топката пред наказателното поле и стреля към вратата, но отново Величков спаси.

61'
  • Нова промяна за Етър – Ловре Кнежевич отстъпи мястото си на Мартин Тошев.

58'
  • Нов удар! Галин Иванов получи в половината на Етър и тръгна към наказателното поле, след което се спря, задържа топката и реши да стреля към вратата, като се получи коварен удар, но отново стражът на „болярите“ успя да отрази.

57'
  • Първа смяна и за „белите“ – Иван Минчев замени Владимир Николов.

55'
  • Опасен изстрел! Кристиян Стоянов намери на десния фланг до наказателното поле Томбак, който реши да завършва доста нестандартно и шутира силно от воле, но Величков успя да отрази.

54'
  • Още един играч на Славия получи жълт картон – той бе за Ертан Томбак.

52'
  • Жълт картон и за голмайстора Тони Тасев.

47'
  • Смяна за Етър на почивката – Владислав Найденов замени Николай Янков, който изпитваше болки в края на първото полувреме.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+6'
  • Пет минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Удар! Ертан Томбак получи отдясно в половината на Етър, напредна добре, след което влезе навътре и опита техничен изстрел към далечния ъгъл, но встрани от вратата.

43'
  • Голям пропуск за Етър! Ловре Кнежевич получи чудесно извеждащо подаване отдясно в наказателното поле, след което върна топката назад към точката за дузпа, където Осама Алу изпревари Ертан Томбак и засече ниско с десния крак, но топката премина на сантиметри от дясната греда на Светослав Вуцов.

41'
  • Първи жълт картон в двубоя. Той бе за Виктор Генев от Славия за симулация в наказателното поле на гостите.

35'
  • Изстрел и на Ерол Дост от далечно разстояние, който премина на безопасна дистанция от дясната греда на Величков.

31'
  • Удар! Крум Стоянов стреля доста амбициозно от дистанция, но и доста неточно.

28'
  • Какъв шанс за домакините! Вратарят Мартин Величков сбърка при изнасянето на топката и я подари на Емил Стоев, който веднага намери капитана Галин Иванов на границата на наказателното поле, който нанесе силен удар, но се отби от напречната греда.

24'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Тони Тасев бележи от дузпа! Георги Александров задържа Виктор Генев в наказателното поле и след преразглеждане cъс системата ВАР Станимир Тренчев посочи бялата точка. Зад топката застана Тони Тасев, който реализира в долния десен ъгъл и даде аванс на „белите“, макар че вратарят Мартин Величков да хвана посоката на удара.

18'
  • Принудителна промяна за Етър още в 14-ата минута. Мартин Моран се контузи и бе заменен от Осама Алу.

14'
  • Удар! Тони Тасев опита изстрел от пряк свободен удар от сериозна дистанция, който обаче премина високо над вратата.